پیوس: پرسپولیس فریب شرایط این روزهای استقلال را نخورد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شهرآورد یک دیدار متفاوت از تمام فصل است و سرخپوشان نباید فریب شرایط این روزهای حریف را بخورند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه نتوانست در سه بازی به برتری برسد با کسب ۲ پیروزی برابر تیم‌های نفتی به رده دوم جدول صعود کرد.

سرخپوشان امروز شنبه و از ساعت ۱۶:۱۵ در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال در شرایطی باید در شهرآورد پایتخت حاضر شوند که حریف آنها نیز هفته‌هاست طعم برد را نچشیده‌ است، اما به عقیده پیشکسوت این تیم، پرسپولیس نباید فریب جایگاه حریف را بخورد.

پیوس: پرسپولیس فریب شرایط این روزهای استقلال را نخورد

فرشاد پیوس روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در مورد شرایط این روزهای سرخپوشان، شرایط استقلال و … صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

پرسپولیس هفتمین دیدار فصل را با برد پشت سر گذاشت تا با روحیه خوبی به استقبال شهرآورد برود. ارزیابی شما در این خصوص چیست؟

پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان خوب و به موقع بود. درست است که برابر نفت آبادان هم به برتری رسیدیم اما این برد نیاز بود تا جایگاه تیم در جدول مستحکم شود و بار دیگر روی نوار موفقیت قرار بگیرد.  

از نظر فنی شرایط تیم را چطور می‌بینید؟

از بازی اول فصل تیم رفته رفته بهتر شده  البته هنوز جای پیشرفت دارد. این پرسپولیس بار دیگر مدعی خواهد بود.

مهاجمان تیم هم به نظر می‌رسد که به شرایط ایده‌آل نزدیک می‌شوند.

درست است.  هم مهدی عبدی و هم عیسی آل‌کثیر  روند خوبی در پیش گرفته‌اند و امیدوارم به اوج خود بازگردند. البته عبدی شرایط خیلی خوبی دارد و در بازی‌های اخیر مهره تاثیرگزاری برای ما بوده است.

پیوس: پرسپولیس فریب شرایط این روزهای استقلال را نخورد

اما با حضور این نفرات قبول دارد که پرسپولیس هنوز به مهاجم نیاز دارد؟

عبدی و آل‌کثیر مهاجمان اصلی تیم هستند و بازیکن خوبی مانند حامد پاکدل هم روی نیمکت هست. درست است یک تیمی که می‌خواهد به کارهای بزرگ دست بزند باید در هر خط یک‌جین بازیکن خوب داشته باشد. الان چاره‌ دیگری نیست و باید به همین نفرات خوبی که داریم اعتماد کنیم.

در شرایطی باید به استقلال برخورد کنیم که این تیم چند هفته است طعم برد را نچشیده است. این موضوع در آستانه شهرآورد به نفع پرسپولیس است یا به ضرر تیم؟

شهرآورد یک بازی جدا از تمام فصل است و فریب شرایط حریف را نخوریم. آنها می‌خواهند با موفقیت‌ در شهرآورد به ناکامی‌های خود  پایان دهند. باید تمرکزمان روی کار خودمان باشد تا موفق عمل کنیم.

نتیجه شهرآورد را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟

فوتبال قابل پیش‌بینی نیست اما فکر می‌کنم پرسپولیس در یک بازی جذاب پیروز خواهد شد.

گلزن‌ دربی؟

مهم موفقیت تیم است اما دوست دارم عبدی بار دیگر در شهرآورد گلزنی کند.

مشکلات تیم در آستانه شهرآورد به تیم ضربه نمی‌نزد؟

مشکلات همیشه وجود داشته و مدیران باید برای حل آن‌تلاش کنند. بازیکنان به درک بالایی رسیدند. این نفرات همین بازیکنانی هستند که با وجود مشکلات پنج قهرمانی آوردند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha