شهرک بنکداری همدان تکمیل و آماده بهره‌برداری است

همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان با اشاره به تکمیل زیرساخت و تاسیسات شهرک بنکداری گفت: این شهرک در آستانه بهره برداری است و اصناف برای استقرار در این منطقه باید شتاب کنند.

«محمدرضا بادامی» روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امکانات آب، برق، گاز، آسفالت و تلفن و همه ملزومات در شهرک بنکداری تامین شده و هیچ کمبودی در این منطقه وجود ندارد.

وی تاکید کرد: از این پروژه بزرگ می توانیم در مناسبت های ملی مانند دهه فجر بهره برداری کنیم.  

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان همدان با اشاره به تامین زیرساخت و تاسیسات در این شهرک افزود: دولت وظیفه خود را انجام داده و از این پس همه چیز به همت و استقبال اصناف برای استقرار بستگی دارد.

بادامی خاطرنشان کرد: شهرک بنکداری به عنوان نخستین شهرک صنفی در غرب کشور در ۲ فاز مواد غذایی و لوازم خانگی طراحی شده است که در فاز اول ۸۰ درصد واحدها ساخته شده و ۲۰ درصد نیز در حال احداث هستند. 

به گفته او متقاضیان بخش لوازم خانگی نیز تاکنون ۶۰ درصد واحدهای خود را احداث کرده اند.  

وی شتاب گرفتن فرایند استقرار اصناف در این شهرک را ضروری دانست و گفت: این موضوع نیازمند تصمیم حاکمیتی برای اعمال ممنوعیت تردد اصناف به محل کسب و کارشان است زیرا هنوز بسیاری از کسبه به ویژه واحدهای صنفی واقع در محله گنبدعلویان به این انتقال تمکین نکرده اند. 

بادامی از بازاریان خواست با یکدیگر یکصدا شوند و رویه ای منسجم در پیش بگیرند تا شهرک بنکداری به عنوان بارانداز منطقه غرب کشور به سرانجام برسد.

به گزارش ایرنا، شهرک بنکداری با ۴۳۰ واحد در بهترین نقطه همدان و در مجاورت شهر جورقان با قابلیت دسترسی آسان به شهر و امکانات ترانزیت کالا اجرا شده است.

استان همدان دارای ۳۱ شهرک، ناحیه و منطقه ویژه اقتصادی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha