سرپرست اداره ثبت اسناد و املاک ملارد به دلیل تخلفات عزل شد

تهران- ایرنا- رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از واحدهای ثبتی قدس، شهریار و ملارد به صورت سرزده بازدید کرد و در پی تخلفات مشاهده شده در واحد ثبتی ملارد، دستور عزل سرپرست اداره ثبت اسناد و املاک ملارد را صادر کرد.

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حسن بابایی صبح امروز به غرب استان تهران سفر کرد و به صورت از پیش اعلام نشده در اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان قدس حضور یافت.

وی در بازدید از بخش‌های مختلف این واحد ثبتی و ارزیابی روند موجود در حوزه‌هایی از جمله کاداستر و اجرای اسناد رسمی خطاب به مدیران و پرسنل گفت: با توجه به اولویت کاداستر در سازمان، نباید از اجرا غافل شد.

بابایی در ادامه بر تسریع در ساماندهی پرونده‌های اجرایی با نگرش به شبه قضایی بودن این امر تاکید و بیان کرد: مدیران همواره باید ستاد تعامل داشته باشند؛ چرا که بخشنامه‌های مفیدی صادر شده است.

وی همچنین در جمع مدیران و مسئولین قضایی شهر قدس،‌ با اشاره به تاکید دستگاه قضا مبنی بر استفاده از ظرفیت سایر دستگاه‌ها برای کاهش ورودی پرونده‌ها، به همکاری مسئولین قضایی در رسیدگی به پرونده‌های هیات تاکید کرد.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: با نگرش بر اینکه سازمان ثبت زیر مجموعه قوه قضاییه است، لذا این سازمان همواره باید با اقتدار و سلامت کامل گام برداشته و مدیران با صلابت مشکلات خود را در جلسات مطرح کنند و اگر دستگاهی همکاری ندارد به سازمان بازرسی اعلام کنند.

وی خدمت رسانی به مردم و مبارزه با فساد را امری مهم دانست. 

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ادامه سفر کاری خود به غرب استان تهران، اداره ثبت اسناد و املاک شهریار را مورد بازدید سرزده قرار داد. در روند  بازدید و در راستای رسیدگی به شکایات واصله از چند نفر از سران دفاتر شهریار، تیم بازرسی سازمان به دستور ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به این دفاتر مراجعه و به بررسی موضوع پرداختند.

بابایی همچنین در سرکشی از کانون سردفتران و دفتریاران غرب استان تهران، استفاده از فناوری نوین در دوره تحول و تعالی و تعامل این کانون و فراهم سازی زمینه خدمت رسانی به مردم در دستگاه قضا را حائز اهمیت دانست.  

مقصد نهایی بازدیدهای سرزده این مسئول عالی قضایی، اداره ثبت اسناد و املاک ملارد بود. وی پس از حضور در واحدهای مختلف این واحد ثبتی به طور مستقیم در جریان امور قرار گرفت. 

بابایی در پی تخلفات مشاهده شده در این واحد ثبتی، رییس سازمان ثبت اسناد و املاک، دستور عزل سرپرست اداره ثبت اسناد و املاک ملارد را صادر کرد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha