فرماندار اصفهان: با شایعه پراکنان در فضای مجازی برخورد می شود

اصفهان - ایرنا - فرماندار اصفهان گفت: مسئولان امنیتی با منتشر کنندگان و شایعه پراکنان فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و کانال های داخلی برخورد می کنند.

به گزارش ایرنا، محمد علی احمدی شامگاه پنجشنبه در یک گفت و گوی رادیویی اظهار داشت: در چند روز گذشته اخبار کذب در فضای مجازی  اعلام شد در صورتی که فردا هیچ تجمعی تایید نشده است و ما از طریق  قانون پیگیری می کنیم.

وی افزود: دشمن به دنبال اختلاف افکنی بین مردم  استان های اصفهان، یزد، چهارمحال و بختیاری و نیز مردم اصفهان با هم هستند در صورتیکه کشاورزان با انتقال آب آشامیدنی به یزد مشکلی ندارند اما  سیاست دشمن ایجاد اختلاف است.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: هیچ مجوز قانونی از طرف فرمانداری بابت نماز در بستر زاینده رود برای روز جمعه ۱۲ آذر ماه صادر نشده است و کشاورزان نیز اعلام کرده اند هیچ بیانیه مشارکتی برای فردا صادر نکرده اند.

وی ادامه داد: مسئولان امنیتی هم با شایعات پراکنان و منتشر کنندگان خبرهای کذب در فضای مجازی، شبکه ها و کانال های داخلی برخورد می کنند.

احمدی گفت: کشاورزان به دنبال مطالبه به حق حقابه خود هستند و صف خود را با افراد ضد انقلاب مشخص کرده اند و این در حالی است که جریان رسانه های غربی بخشی از مطالبات کشاورزان در بستر زاینده رود را منتشر کردند اما اتمام تجمع و پذیرفتن توافق با مسئولان و برچیدن چادرها در بستر زاینده رود را پوشش خبری ندادند.

وی اضافه کرد: کشاورزان تلاش می کنند در شرایط آرام و از راه قانون مطالبه خود را طبق آنچه مصوبات مورد توافق بوده دنبال کنند.

فرماندار اصفهان یادآور شد: آب یکی از مشکلات مردم در بسیاری از نقاط کشور از جمله اصفهان است و در این زمینه با حضور وزیر نیرو مصوبات خوبی برای این مطالبه تصویب و تفاهم نامه ای امضاء شده است.

وی افزود: کشاورزان در بستر زاینده رود تجمع داشتند که مشکلاتشان  به گوش مسئولان برسد و در این مدت جلسات متعدد برگزار شد اما در نهایت کشاورزان متوجه شدند  از این تجمع مردمی، جریان ضد انقلاب قصد موج سواری دارند.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: تا کنون پیگیری حقابه ها و خسارت ها به طور متحد بین مسئولان استان و نمایندگان کشاورزان انجام و کمیته چهارگانه با حضور نماینده استانداری، جهاد کشاورزی، آب منطقه ای و کشاورزان تشکیل شده است که وضعیت بارندگی و آب شرب را رصد و در نهایت تصمیم گیری می کنند.

وی تاکید کرد: جریان خارج نشین  هرگاه اتحادی بین مردم حول انقلاب می ببینند اطلاعات کذب تحویل مردم می دهند، در صورتی که صدا و سیمای اصفهان، صدای کشاورزان را اطلاع رسانی و مصاحبه های مختلفی از مطالبه کشاورزان پخش و مردم را آگاه کردند و در نهایت چادر های کشاورزان با توافقات انجام شده  جمع آوری شد.

فرماندار اصفهان گفت: حل مشکل آب زود هنگام نیست اما با همدلی و اتحاد مردم و مسئولان به رفع مشکلات منجر خواهد شد چنانکه پس از سفر وزیر نیرو به اصفهان با معاون اول رییس جمهور برای رفع مشکل بی آبی اصفهان و نیز احیاس زاینده رود جلساتی برگزار شده است.

وی اضافه کرد: تجربه نشان داده است هر موقع اراده مردم ایران قوی باشد رسانه های بیگانه تلاش می کنند تا مردم و  مسئولان را از پروژه هایی که به نفع مردم و برای آنهاست، غافل کنند.

سرهنگ محمد رضا محمدی رییس پلیس راهور اصفهان نیز اعلام کرد: از ساعت پنج صبح جمعه ۱۲ آذرماه تردد خودرو در محورهای چهارگانه به سمت  پل خواجوی اصفهان محدود و با موتور سیکلت سواران نیز برخورد می شود.

صنف کشاورزی اصفهان نیز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که هیچ فراخوانی برای روزهای آتی بویژه جمعه ۱۲ آذر نداده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha