فعالیت روابط عمومی ها در ادارات کهگیلویه و بویراحمد ارزیابی می‌شود

یاسوج - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعالیت روابط عمومی‌ های ادارات استان هر ۶ ماه یک بار ارزیابی می‌شود و  برترین‌ها در نشست‌ شورای اداری معرفی خواهند شد.

به گزارش ایرنا ، عبدالعزیز تقی‌ زاده روز شنبه در نشست هم‌اندیشی روابط عمومی‌های استان کهگیلویه و بویراحمد،روابط عمومی‌ها را مهره‌های اصلی تبلیغ دانست و اظهار داشت: روابط عمومی پل میان مردم و دستگاه‌های اجرایی است و جایگاه آنها باید رفیع‌تر از آنچه که هست باشد.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه در بیان یک واقعیت و کار انجام شده افراط نشود و از طرفی هم در رساندن پیام به مردم کم‌کاری صورت نگیرد، افزود: در عصر ارتباطات جایگاه روابط عمومی‌ها باید بهتر دیده شود.

تقی زاده عنوان کرد: روابط عمومی های باید صادقانه و با حفظ اخلاق برنامه‌ها و اقدامات صورت گرفته انقلاب اسلامی بیان کنند.

وی ادامه داد: روابط عمومی‌ها دارای چند بعد هستند یک بعد آن اطلاع‌رسانی، بعد دیگر همراهی و در کنار مردم بودن و بعد سوم نگاه به ساختار دستگاهی است که در آن مشغول هستند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تدوین برنامه‌های مختلف در حوزه روابط عمومی‌ها خبر داد و گفت: با نگاه ویژه‌ای که استاندار به جایگاه روابط عمومی‌ها دارد امیدوارم اتفاقات خوبی در این حوزه رخ دهد.

تقی زاده افزود: هر ماه نشست‌هایی به میزبانی دستگاه‌های مختلف برگزار می‌کنیم، ضمن اینکه جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان کهگیلویه و بویراحمد را هر ۶ ماه یکبار برگزار و بهترین ها مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به برگزاری نشست‌های تخصصی و عمومی در حوزه روابط عمومی‌ها، گفت: یکی از معیارهای ارزیابی روابط عمومی‌ها تکریم خبرنگاران است.

تقی زاده با اشاره به تغییر مدیریتی ادارات استان، گفت: پس از تغییر و تحولات مدیریتی باید جایگاه روابط عمومی‌ها برای مدیران به خوبی تبیین شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: جلسات تخصصی با حضور متخصصان علم ارتباطات و جلسات عمومی ویژه روابط عمومی برگزار می شود.

وی تصریح کرد: جلسات عمومی با موضوع آگاهی از شرایط سیاسی ، اجتماعی و جلسات حوزه اخلاق و دین برگزار خواهد شد.

تقی ‌زاده بیان کرد: برنامه‌های فرهنگی رفاهی به شرط هم‌افزایی دستگاه‌ها برای مدیران روابط عمومی تدارک دیده شده است.

وی خطاب به روابط عمومی ها  تصریح کرد : یکی از مهم‌ترین ارزیابی روابط عمومی‌ها تکریم خبرنگاران بوده و نباید از نقد خبرنگاران مبتنی بر صدق و اخلاق حرفه‌ای بهراسید بلکه استقبال کنید، ضمن اینکه جلسه مشترکی با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود.

 در این نشست برخی از مدیران روابط عمومی‌ها به بیان نظرات، دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود پرداختند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha