برترین‌های مسابقات تکواندو قهرمانی دانش آموزان استان بوشهر معرفی شدند

بوشهر-ایرنا- برترین های مسابقات تکواندو قهرمانی دختران 73 دانش آموز دختر رده سنی نوجوانان و جوانان در استان بوشهر معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، رئیس هیات تکواندو استان بوشهر روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: در این رقابت‎ ها ورزشکارانی از شهرستان های بوشهر، کنگان، گناوه، دشتستان، دشتی و جم به مدت یک روز به میزبانی خانه تکواندو در بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: این رقابت ‎ها در رده سنی نوجوانان در ۱۰ وزن و در رده جوانان ۶ وزن برگزار شد.

سید جلال سید مردانی افزود: در بخش تیمی باشگاه‎‌های سروش بوشهر و گناوه به ترتیب با ۴۷ و ۱۶ امتیاز اول و دوم شدند و باشگاه نادری و ولیعصر دشتستان نیز با ۱۴ امتیاز به سوم مشترک دست پیدا کردند.

وی گفت: در بخش فنی ترین بازیکن فاطمه خجسته فرد از باشگاه سروش بوشهر و در بخش بازیکن پهلوان آناهیتا پیشان از باشگاه مهبا بوشهر به عنوان برتر معرفی شدند.

سید مردانی اضافه کرد: عنوان‎ های بهترین سرپرست، مربی و داور نیز به ترتیب به  فروزان بهرسی از باشگاه گناوه، مژده علیزاده شیرازی و سمانه خدری از باشگاه نادری بوشهر رسید.

وی گفت: در بخش جوانان نیز  مریم عنافچی از باشگاه  سروش بوشهر به عنوان فنی ترین و سیده زهرا حسینی از باشگاه برجیس بوشهر به عنوان بازیکن پهلوان معرفی  و عنوان برترین مربی نیز به  مژده علیزاده شیرازی از باشگاه سروش بوشهر رسید.

سید مردانی اظهارداشت: با حضور در دومین اردوی استعدادیابی دانش آموزان استان برترین‌ها معرفی و به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می‎ شوند.

وی افزود: رقابت‎ های دانش آموزی اقدامی مهم در راستای استعدادیایی و شکوفایی آنان برای ورود به عرصه قهرمانی است از این رو نسبت به برگزاری چنین رویدادهایی اهتمام ویژه وجود دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha