مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری مازندران منصوب شد

ساری- ایرنا- استاندار مازندران، " مرتضی نوربخش کلائی " را به سمت مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری مازندران منصوب کرد. ‎

به گزارش ایرنا سید محمود حسینی پور در حکم نوربخش  که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آورده است ؛انتظار دارد با اتکاء به خداوند متعال و تشریک مساعی سایر همکاران، ضمن بهره گیری از امکانات موجود و توانمندی نیروهای کارآمد و خدوم در انجام شایسته وظایف و مسئولیت های خطیر محوله به ویژه اطلاع رسانی دقیق و به هنگام، موفق و موید باشید.

معاون فرهنگی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران ،-مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران ،عضویت دو دوره شورای هماهنگی روابط عمومی استان مازندران ، کارمند نمونه استان مازندران در سال ۹۳ و  عنوان جوان برتر استان در سال ۸۱ از سوابق کاری مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری مازندران است.

تغییرات مدیریتی در استانداری مازندران دو هفته پس از آغاز به کار رسمی سیدمحمود حسینی‌پور به عنوان استاندار جدید ، با تعیین سرپرست برای معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معرفی سرپرست روابط عمومی آغاز شده بود و بعد از آن هم استاندار جدید مشاور و دستیار ویژه اش و مدیر کل حوزه استاندار را نیز منصوب کرده بود.

پیش از این عباس مهدوی از اول بهمن سال ۹۸ مسئولیت روابط عمومی استانداری مازندران را بر عهده داشته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha