براي همسرم گريه نكردم، بدحجابي ها اشكم را در مي آورد

كاشان- ايرنا- همسر شهيد مسلم خيزاب از شهداي مدافع حرم گفت: هرگز براي شهادت همسرم گريه نكردم اما بعضي بد حجابي ها در جامعه اشكم را در مي آورد.

به گزارش ايرنا اعظم رنجبر يكشنبه شب در مراسم گراميداشت روز ملي فناوري هسته اي در نطنز اظهار كرد: شهيد خيزاب قبل از شهادت مرا همسر شهيد خطاب مي كرد و پيشنهاد داد تا بعد از شهادت از روبنده استفاده كنم.
وي همچنين گفت: امروز بحث در مورد چراهاي حضور مدافعان حرم به هيچ وجه قابل قبول نيست و اگر آنان نبودند جنگ با داعش در ايران صورت مي گرفت.
همسر شهيد خيزاب افزود: شهيد خيزاب علاقه زيادي به رهبرمعظم انقلاب داشت و سفارش كرده بود كه در اعلاميه اش عكس و جمله اي از رهبري باشد.
وي بيان كرد: حرف اول و آخر شهيد اين بود كه گوشتان به حرف مقام معظم رهبري باشد و راه شهدا را ادامه بدهيد و به طور قطع جوانان بايد با تمسك به وصيت نامه شهدا و گفته هاي ناب اين مدافعان حرم، در مسير ايثار و ايستادگي براي حفظ اسلام ثابت قدم باشند تا مانند شهيد مسلم خيزاب در ميدان بصيرت و ياوري از ولايت سربلند شوند.
همسر شهيد خيزاب با بيان اينكه هرگز به اين شهيد بزرگوار براي رفتن به سوريه نه نگفتم، خاطرنشان كرد: اين راهي كه انقلاب در پيش گرفته است قطعا با حركت در مسير ولايت به پيروزي نهايي خواهد رسيد.
شهيد مسلم خيزاب فرمانده گردان يا زهرا (س) لشكر 14 امام حسين (ع) را برعهده داشت و در انجام ماموريت مستشاري در سوريه به دست گروهك هاي تكفيري در روز اول محرم سال 1394 به مقام رفيع شهادت نائل آمد و به كاروان شهدا پيوست.
7430/3009/6021

سرخط اخبار استان‌ها