سرمربی تیم فوتبال ساحلی فارس: داوران باتجربه لیگ دسته اول فوتبال ساحلی را قضاوت كنند

شیراز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ساحلی فارس گفت: به دلیل حساسیت رقابت های فوتبال ساحلی دسته اول كشور از كمیته داوران می خواهیم از داوران با تجربه تر برای قضاوت های این مسابقه ها استفاده كنند.

حمیدرضا زارعی چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: رقابت های دسته اول به اوج حساسیت خود رسیده است و از آنجا كه تیم فوتبال ساحلی فارس در صدر جدول قرار دارد، نیاز است دقت بیشتری در انتخاب داوران شود تا حقی از كسی ضایع نشود.
وی اضافه كرد: از قضاوت داوران در برگزاری دور رفت راضی هستیم اما با توجه به اینكه دور برگشت حساسیت زیادی دارد، ضروری است از داوران با تجربه استفاده شود.
سرمربی تیم فوتبال ساحلی فارس ادامه داد: متاسفانه محمد ایوبی بازیكن غیربومی تیم ما بدون اطلاع تمرینات تیم را ترك كرد و این امر در حالی است كه تمام حق و حقوق این بازیكن كه سابقه ملی دارد، پرداخت شده است.
زارعی افزود: به دلیل بی انضباطی، از این بازیكن به كمیته انضباطی فدراسیون شكایت خواهیم كرد تا حق این تیم كه با هزینه شخصی اداره می شود، از بین نرود.
تیم فوتبال ساحلی فارس در پایان هفته ششم رقابت های دسته اول كشور با 13 امتیاز در صدر جدول قرار دارد، شهرداری بندرعباس با 11 امتیاز و تیم چلیچه شهركرد هم با 9 امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.
در رقابت های فوتبال ساحلی دسته اول كشور هفت تیم حضور دارند كه به صورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند و در پایان تیم اول و دوم راهی رقابت های لیگ برتر خواهند شد.
7368 /6118/1772