مومنی: مدیرعامل استقلال از برکناری من خوشحال است

تهران- ایرنا- مدیر آکادمی استقلال پس از برکناری از این مسئولیت گفت: همه در آکادمی باشگاه از این تصمیم شوکه شدند اما بی تردید مدیرعامل باشگاه از این اتفاق خوشحال است.

با تصمیم «امیرحسین فتحی» ؛ «محمد مومنی» بر کنار و «اصغر حاجیلو» به عنوان مدیر آکادمی باشگاه استقلال منصوب شد.

«محمد مومنی» در این باره به خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: من از طریق شما از این موضوع با خبر شدم و واقعا نمی دانم چه پاسخی باید این اتفاق دهم.

وی افزود: همین الان که با شما در حال صحبت هستم در آکادمی باشگاه استقلال نشسته ام و مشغول مذاکره با یک مدیر برای کمک به تیم امید هستم. فکر می کنم این نشست دیگر نباید ادامه داشته باشد و باید اصغر حاجیلو امور تیم های پایه ای استقلال را برعهده داشته باشد.

مدیر اسبق آکادمی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: معمولا شیوه مدیریت به این شکل است که وقتی می خواهند مدیری را برکنار کنند برای او مراسم تودیع می گیرند اما متاسفانه در باشگاه استقلال اصول و شیوه درست مدیریت رعایت نمی شود.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: همه از این تصمیم در آکادمی باشگاه استقلال شوکه هستند و فکر می کنم به جز امیر حسین فتحی مدیرعامل و راننده اش همه ناراحت هستند.

مومنی تاکید کرد: راننده امیر حسین فتحی به تیم های پایه استقلال بازیکن معرفی می کرد و آنها از نظر فنی در سطح پایینی قرار داشتند. زمانی که ما این بازیکنان را قبول نمی کردیم از سوی دوستان جبهه گیری صورت می گرفت.

وی در پایان گفت: من خرابه ای را در آکادمی استقلال تحویل گرفتم و الان مجموعه ای ساختم که می توان به آن افتخار کرد و بابت تمام کارهایی که در مدت حضورم انجام دادم خوشحال هستم.در زمان من تیبم امید استقلال بعد از 20 سال قهرمان شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha