امیری: تلاش می‌کنیم تا پرچم پرسپولیس را بالا نگه داریم

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه انتظار نمی‌رود تلاش بازیکنان این تیم زیر سوال برود، گفت: تلاش می‌کنیم تا پرچم پرسپولیس را بالا نگه داریم و دوباره قهرمان شویم.

وحید امیری در مورد تعطیلی لیگ برتر و شرایط تیم پرسپولیس در این روزها، گفت: تمرینات ما با توجه به نامشخص بودن آغاز دوباره لیگ ادامه دارد چرا که هر زمان امکان دارد اعلام کنند که مسابقات لیگ آغاز خواهد شد و به همین دلیل با تصمیم مربیان تمرینات خوبی را انجام می دهیم. البته امیدوارم قبل از هر چیز، همه مردم در سلامت باشند. با این همه ما تلاش می‌کنیم تا خواسته‌های کادرفنی را در تمرینات و بازی‌ها اجرا کنیم. امیدوارم که شرایط به گونه‌ای باشد که این روزهای سخت به خیر شود و سلامتی مردم در اولویت باشد.

وی در مورد اختلاف امتیاز پرسپولیس با سایر تیم‌ها در جدول رده‌بندی لیگ تصریح کرد: در دو سالی که من در پرسپولیس بودم و قهرمان شدیم همیشه بازی‌های سخت داشتیم و هیچ بازی آسانی پیش روی ما نبود. به همین دلیل هیچ گاه حاشیه امنیت نداشتیم حتی زمانی که مشخص بود که قهرمان شدیم باز هم انتظارات هواداران از ما بالا بود و به همین خاطر با همه توان بازی می‌کردیم تا حداکثر امتیازات را بگیریم. الان هم شرایط به گونه‌ای است که هنوز هیچ چیزی مشخص نیست و نمی‌توانیم از حالا خود را قهرمان بدانیم. البته خوشبختانه با این ۱۰ امتیاز اختلاف، یک آرامش خاطر داریم اما این دلیل نمی‌شود که بازی‌ها را ساده بگیریم و خود را قهرمان بدانیم.

امیری در خصوص اینکه پرسپولیس در لیگ ایران زودتر قهرمان می‌شود یا لیورپول در لیگ انگلیس، ‌ افزود: با توجه به اتفاقاتی که در سراسر دنیا رخ داده هنوز مشخص نیست که بازی‌های لیگ ایران و انگلیس ادامه پیدا کند یا نه. نظر لطف مردم است که این مقایسه‌ها را انجام می‌دهند اما فکر می‌کنم لیورپول اختلاف خیلی فاحشی با تیم‌های پایین‌تر از خود دارد اما ما پرسپولیس هستیم و آنها لیورپول هستند. ما همه تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم. خودمان را با هیچ تیمی مقایسه نمی‌کنیم و تلاش می‌کنیم پرچمی که بازیکنان پرسپولیس در سال‌های اخیر را بالا برده‌اند را بازهم بالا نگه داریم.

وی در خصوص اتهاماتی نظیر مهندسی نتایج لیگ و حمایت‌های پشت پرده از پرسپولیس از سوی برخی از باشگاه‌ها و مسوولان این تیم‌ها مطرح می‌شود، تصریح کرد: بیشتر کسانی که راجع به این مسائل صحبت می‌کنند پیشکسوتان فوتبال کشورمان هستند. آنها خیلی سال است که در فوتبال حضور دارند و شرایط آن را خیلی خوب می‌دانند. خیلی از بازیکنانی که سابقه خوبی هم دارند هم چنین مسائلی را مطرح می‌کنند اما من به شخصه انتظار ندارم که زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی مربیان و بازیکنان پرسپولیس را اینگونه زیر سوال ببرند. به جرأت می‌توانم بگویم که زمان برانکو هیچ تیمی مثل پرسپولیس تمرینات پرفشار انجام می داد. حالا با حضور کادر فنی جدید هم هیچ تیمی به اندازه ما تمرینات سنگین و پر فشار انجام نمی‌دهد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: قاطعانه می‌گویم که هیچ اتفاقی نیفتاده است. به عنوان یک برادر کوچکتر از آنها خواهش می‌کنم زحمات و تلاش‌های ما را زیر سوال نبرند. خیلی تلاش می‌کنیم و به عشق هواداران پرسپولیس کار می‌کنیم چرا که هر جای ایران و دنیا که می‌رویم پرسپولیس هوادار دارد.

امیری در خصوص درگیری مردم با ویروس کرونا که این روزها خیلی از مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند گفت: خوشبختانه هر جا که می رویم مردم بهداشت را مراعات می‌کنند و خودشان را با این شرایط وفق داده‌اند تا آسیبی به کسی نرسد. در این چند روز هر جایی که کار داشتم و رفتم دیدم که مردم خیلی خوب مسائل بهداشتی را رعایت می‌کنند. نیازی به توضیح من نیست اما به عنوان یک جزو کوچکی از ورزش کشور و باشگاه پرسپولیس از مردم درخواست می‌کنم که شرایط به وجود آمده را جدی بگیرند و به فکر سلامتی خود و خانواده‌های‌شان باشند. باور کنید هنوز که هیچ اتفاقی نیفتاده من با ترس و لرز وارد خانه می‌شوم و خدای نکرده اگر اتفاقی بیفتد به طور حتم شرایط بدتر هم خواهد شد. امیدوارم که هرچه سریعتر این ویروس که نه تنها گریبان کشور ما بلکه گریبان کل دنیا را گرفته و آسایش را از ما سلب کرده هرچه زودتر از بین برود و آرامش به کشور برگردد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha