انصاری: اواخر آذرماه پا به توپ می‌شوم

تهران- ایرنا- مدافع مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه اگر روند درمانی‌ام طبق برنامه پیش برود، اواخر آذرماه تمریناتم را با تیم آغاز خواهم کرد گفت: هیچ گاه به این اندازه دل‌تنگ پرسپولیس نبودم.

محمد انصاری که چندی پیش به خاطر پارگی رباط صلیبی پایش را به تیغ جراحان سپرد، با اشاره به آخرین وضعیت خودش پس از عمل جراحی گفت: خدا را شکر که وضعیت خیلی خوبی دارم. دقیقا ۱۴ روز از عمل جراحی من گذشته و این روزها مرحله به مرحله کارهای درمانی را انجام می‌دهم. امیدوارم همچنان روند درمانی من خوب پیش برود و شرایط خوبی را به دست آورم. الان هم چند روزی است که فیزیوتراپی را آغاز کردم و باید منتظر روزهای آینده باشم.

وی افزود: خوشبختانه پزشک از روند جراحی رضایت کامل داشته است. امیدوارم دوران ریکاوری بعد از جراحی هم خوب پیش برود تا بتوانم دوباره به شرایط خوبم برسم.

مدافع کناری سرخپوشان ادامه داد: با ادامه روند موجود، فکر می‌کنم از حدود ۳ تا ۴ هفته دیگر عصا را به صورت کامل کنار بگذارم. از زمانی که عصا را کنار بگذارم کم کم تمرینات وزنه را برای تقویت عضلاتم آغاز خواهم کرد. این روزها طبق نظر پزشک فقط فیزیوتراپی می‌کنم و برنامه آماده‌سازی‌ام را طبق نظر پزشکم پیش می‌برم.

انصاری در مورد این شایعه که جراحی اول او خوب انجام نشده و به همین دلیل دوباره از همان ناحیه آسیب دیده است گفت: به هیچ عنوان این شایعه صحت ندارد. عمل اول من خیلی خوب انجام شد و این شایعات اصلا صحت ندارد. اتفاقی که برای من در تمرین افتاد شاید برای هر بازیکن دیگری هم رخ می‌داد. البته امیدوارم هیچ فوتبالیستی دچار این مصدومیت نشود اما در آن صحنه برخورد، شاید هر بازیکن دیگری هم بود این اتفاق برایش رخ می‌داد و ارتباطی به جراحی من ندارد.

وی در خصوص بازی پرسپولیس مقابل پیکان و برد با ارزشی که در این بازی به دست آمد ادامه داد: بازی را دیدم و واقعا از این برد خوشحال شدم. به نظرم بازیکنان مثل همیشه همه تمرکز خود را روی بازی گذاشته بودند و با ادامه همین روند، رسیدن به چهارمین قهرمانی متوالی دور از دسترس نیست. خوشبختانه این تفکر در تیم حاکم است که در هر بازی برای ۳ امتیاز به میدان برویم و با گرفتن حداکثر امتیاز راه قهرمانی را هموار کنیم.

مدافع چپ پای پرسپولیس در مورد غیبتش در فهرست سرخپوشان برای مسابقات لیگ برتر افزود: خوشبختانه در پرسپولیس آنقدر بازیکن خوب هست که جای خالی بازیکنی به چشم نیاید اما این را واقعا از ته دل می‌گویم که هیچ وقت این قدر دلتنگ بازی در پرسپولیس نبودم. البته اگر پرسپولیس انشالله قهرمان شد و عمری بود حتما در جشن قهرمانی شرکت خواهم کرد.

وی درباره اینکه چه زمانی می‌تواند دوباره در زمین حاضر شد و تمریناتش را آغاز کند افزود: زمان ایده‌آل برای بازگشت به تمرینات برای چنین عملی حدود ۶ ماه عنوان شده و من هم ۲۸ خرداد ماه عمل جراحی را انجام دادم. فکر می‌کنم اگر همه چیز خوب پیش برود دوباره از اواخر آذرماه بتوانم پا به توپ شوم.

انصاری به مصدومیت وحید امیری هم واکنش نشان داد و گفت: سلامتی بزرگترین نعمت است و امیدوارم وحید هم خیلی زود سلامتی خود را به دست آورده و دوباره بتوانم بازی‌های او را از پای تلویزیون ببینم. به طور حتم وحید بازیکن مهمی برای پرسپولیس است و امیدوارم در لیگ ایران و آسیا بتوانیم به موفقیت‌های خوبی برسیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha