معاون وزیر ورزش: ورود مجلس به مشکلات سرخآبی‌ها اتفاق خوبی است

تهران- ایرنا- معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: ورود مجلس به مسایل و مشکلات باشگاه‌های فوتبال به ویژه استقلال و پرسپولیس اتفاق خوبی است و معتقدیم مجلس در این زمینه کمک حال وزارت ورزش می‌تواند باشد.

به گزارش ایرنا،   «جمشید تقی‌زاده» روز سه‌شنبه در خصوص نشست کمیته تربیت بدنی مجلس با تعدادی از پیشکسوتان و هواداران باشگاه استقلال توضیح داد: همه مسایل در فضای آرام مطرح شد و ما هم پاسخ‌های لازم را دادیم.

وی افزود: ورود مجلس به مسایل و مشکلات باشگاه‌های فوتبال به ویژه استقلال و پرسپولیس اتفاق خوبی است و معتقدیم دولت به تنهایی نمی‌تواند این مشکلات را حل کند بلکه باید مجلس هم در این زمینه کمک حال دولت و وزارت ورزش و جوانان باشد.

معاون وزیر ورزش تصریح کرد: باید نگاه به ورزش به ویژه فوتبال از سرگرمی به صنعت تغییر کند و انتظار ما از مجلس ورود به موضوعاتی چون حق پخش تلویزیونی یا قوانین مربوط به حمایت از بخش خصوصی برای ورود به صنعت ورزش است. البته در این زمینه همکاری‌های خوبی در حال رخ دادن است.  

تقی‌زاده اضافه کرد: نشست وزیر و معاونان وزارت ورزش و جوانان با پیشکسوتان ورزش تداوم دارد و مشکلات استقلال و پرسپولیس با روند کنونی برای خصوصی‌سازی به شکل اصولی بطرف خواهد شد که تا آن زمان هم تلاش این نهاد کاهش مشکلات این ۲ باشگاه است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha