۱۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۲۱
کد خبرنگار: 3056
کد خبر: 84093743
۰ نفر

برچسب‌ها

پرسپولیس ITC «خلیل‌زاده» را صادر نمی‌کند

تهران- ایرنا- مدیر روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس، گفت: مدیران باشگاه قصد ندارند ITC (کارت بازی بین‌المللی) شجاع خلیل‌زاده را صادر کنند.

«امیر حسینی» روز شنبه در خصوص اعتراض النصر عربستان به رای کنفدراسیون فوتبال آسیا، اظهار داشت: رای قبلی اعتراض النصر رد شد اما بعد از آن یکی از طرفین می‌تواند شرح تفصیلی داشته باشد که ظاهرا النصر این کار را انجام داده و نامه آن به طرفین دعوا ارسال شده است. این نامه به باشگاه و به نمایندگی «امیر صالح» فرستاده شده است و لایحه برای او ارسال شده و باید ببینیم که رای چه خواهد شد.

وی در مورد اعتراض به محرومیت «عیسی آل‌کثیر»، تصریح کرد: در این مورد یک کار گروهی انجام دادیم و لایحه خوبی نوشته شده است. مستندات و شهادت‌نامه را فرستادیم و درخواست کردیم تا جلسه استماع برگزار شود و پنجشنبه هفته آینده این جلسه برگزار می‌شود. آل‌کثیر این عمل را نپذیرفته که قصد توهین به قومیتی را داشته است. او هدفش از این کار را اشاعه عشق و تقسیم کردن خوشحالی‌اش با یک فرد دیگر اعلام کرده است اما بازهم گفته که اگر در هرجای دنیا هر شخصی و به هر نحوی از این کار ناراحت شده، از ناراحتی او ناراحتم و معذرت می‌خواهم.

مدیر روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در خصوص درخواست تجدیدنظر در مورد «وحید امیری»، گفت: ما به دلیل اینکه رابطه مستقیم با کنفدراسیون فوتبال آسیا نداریم، درخواست خود را به فدراسیون فرستادیم تا به آن‌ها منعکس کنند.  بعد از آن یک نامه در خصوص «وحید امیری» و «احسان پهلوان» به ما فرستادند. در مورد موارد اعتراضی باید تا دو ساعت بعد از بازی درخواست انجام شود اما در آن زمان این اتفاق انجام نشد.

وی در مورد «آنتونی استوکس» اظهار داشت: یک بندی در قرارداد او وجود داشته که چنانچه اختلافی به وجود بیاید در ابتدا رای فدراسیون فوتبال حکمیت دارد و چنانچه به نتیجه نرسید رای به فیفا برود و باشگاه نیز قصد دارد طرح دعوی را به فیفا ببرد.  

حسینی درباره موضوع ITC «شجاع خلیل‌زاده»، بیان کرد: باشگاه قطری از ما درخواست TPO کرده که البته این موضوع خاصی نیست و برای صدور ITC استفاده می‌شود. فدراسیون فوتبال قطر از فدراسیون ایران استعلام گرفته و درخواست ITC کرده‌اند که فعلا صادر نشده است و این موضوع به تصمیم مدیریت است و ظاهران مدیر باشگاه می‌خواهد طرح دعوی کند و به احتمال خیلی زیاد، باشگاه با تقاضای باشگاه الریان مخالفت می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha