تولید سیستم‌های برودتی صنعتی و آزمایشگاهی توسط یک شرکت دانش‌بنیان

تهران- ایرنا- یک شرکت دانش‌بنیان با تولید سیستم‌های برودتی خاص صنعتی و آزمایشگاهی، نیاز صنایع به این محصولات کاربردی را رفع کرد.

احسان مهدوی مدیرعامل این شرکت‌ دانش‌بنیان در خصوص دستاوردهای شرکت گفت: تلاش کرده ایم تا نیاز صنایع به سیستم‌های برودتی را تامین کنیم  با این کار بازار واردات این محصولات و خروج ارز از کشور را از رونق بیندازد، از مهم‌ترین محصولات این شرکت می‌توان به تولید یخچال‌ها و فریزرهای کاربردی در صنایع گوناگون اشاره کرد.

وی افزود: این تولیدات در حوزه‌های پزشکی، آزمایشگاهی و صنعتی استفاده می‌شوند،  برخی از این محصولات ضد انفجار هستند و با قیمت پایین‌تر و کیفیتی هم سطح محصولات مشابه خارجی، عرضه می‌شوند.

مهدوی ادامه داد: «سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی آزمایشگاهی، صنعتی و شیمیایی»، «چمبرهای تست شرایط محیطی»، «یخچال‌ها»، «فریزرها و دیپ فریزرها»، «چیلرها»، «مینی چیلرها»، «آبسردکن‌های صنعتی و تجاری» و «شیرسردکن‌ها در ظرفیت ها و طراحی‌های مختلف» و «سیستم‌های کنترل و مانیتورینگ هوشمند» از جمله تولیدات شرکت است.

وی افزود: طراحی، ساخت و اجرای سیستم‌های اتوماسیون صنعتی و الکترونیکی و انجام تعمیرات و همچنین ارتقا سطح سیستم‌های کنترلی تجهیزات نیز دیگر خدمات شرکت به مشتریان است. پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی، بیمارستان‌ها و کلینیک‌های بهداشتی درمانی، شرکت‌های داروسازی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی تحقیقاتی و آزمایشگاه‌های پزشکی و صنعتی تعدادی از مشتریان محصولات ما هستند.

به گزارش معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت که مجموعه زیر نظر وی دارای سابقه‌ در طراحی سیستم‌های الکترونیک دیجیتال برای مصارف صنعتی و ابزار دقیق و انجام امور تحقیق و توسعه در حیطه الکترونیک و طراحی دیجیتال و مهندسی معکوس است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha