رییس سازمان پدافند غیرعامل تولید واکسن فخرا را تبریک گفت

تهران-ایرنا- رییس سازمان پدافند غیرعامل در پیامی به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح آغاز فاز نخست کارآزمایی بالینی واکسن فخرا را تبریک گفت.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل کشور، در متن پیام تبریک سردار غلامرضا جلالی به امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به مناسبت آغاز فاز نخست کارآزمایی بالینی واکسن مقابله با کرونا با نام فخرا آمده است: تلاش‌های سازمان پژوهش‌های نوین دفاعی  با راهبری شهید عزیزمان فخری زاده به ثمر نشست و توان علمی نیروهای مسلح با روحیه جهادی و بسیجی وار توانست بر یک چالش سخت غلبه کند.

سردار جلالی اقدامات وزارت دفاع در تولید و خودکفایی صنعتی پدافند غیرعامل کشور  را ستودنی خواند و اظهار کرد: بدون شک این موفقیت بزرگ که صرفا افراد مطلع و منصف عظمت آن را درک و ستایش می‌کنند در آینده نزدیک می‌تواند موجبات تحول شگرف در توان دفاعی کشور در برابر تهدیدات زیستی را پدید آورد.

 وی تصریح کرد: قطعا همانگونه که توان موشکی  تامین‌کننده امنیت است توان تولید واکسن به عنوان مهمترین مولفه دفاع زیستی نیز ارتقا دهنده بازدارندگی ایران اسلامی در برابر تهدیدات نوین است.

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور ضمن گرامی‌داشت مقام شامخ شهدای مدافع سلامت و شهید والامقام دکتر فخری‌زاده به وزیر دفاع و تلاش‌گران سازمان سپند خداقوت گفته و از خداوند منان برای همه مجاهدان گمنام در مسیر ارتقای بازدارندگی کشور در برابر تهدیدات نوین عزت مسئلت کرد.

جلالی یادآورشد: انتظار داریم همچون گذشته تدابیر جنابعالی در تقویت بخش‌های پدافند زیستی، پدافند پرتوی و پدافند شیمیایی این سازمان را در راه اجرایی کردن راهبردهای فرماندهی معظم کل قوا یاری رساند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha