فریبا: استقلال در شرایط سخت خوب نتیجه می‌گیرد

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: استقلال در شرایط سخت نتایج خوبی می‌گیرد و امیدوارم همه کمک کنند تا این روند ادامه داشته باشد.

به گزارش ایرنا،«بهتاش فریبا» پیشکسوت استقلال از عملکرد آبی‌پوشان در بازی با گل‌گهر تعریف و تمجید می‌کند، او بر این باور است آبی‌پوشان به یک خودباوری و هماهنگی و انسجام تیمی رسیده‌اند و وقتی به زمین مسابقه می‌روند برای برد تمام تلاش خود را به کار می‌بندند و این قابل ستایش است.

وی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره شرایط این روزهای استقلال حرف زد که متن آن در زیر از حضورتان خواهد گذشت.

برد دو بر صفر استقلال مقابل گل‌گهر؛ نظرتان چیست؟

استقلال در این مسابقه یک روز خوب فوتبالی را پشت سر گذاشت، آنها نمایش تحسین‌برانگیزی را در این بازی به اجرا گذاشتند و به آنچه لیاقت و استحقاقش را داشتند رسیده و سه امتیاز شیرین و با ارزش را به دست آورد.

برد استقلال عالی بود، گل‌گهر منسجم و قلدر است و در این فصل نتایج بسیار خوبی را گرفته‌اند. آنها امیر قلعه‌نویی را بالای سر خود دارند، یک مربی درجه اول که سابقه خوبی در فوتبال ایران دارد. استقلال یک نکته مثبت داشت.

این نکته مثبت چه بود؟

اینکه از همان دقیقه اول فوتبالی را ارئه دادند که نشان از برد داشت، دو گل در همان ۲۰ دقیقه اول بازی زد که روی کارهای تمرین شده بود.

گل‌گهری‌ها روی گل اول استقلال اعتراض داشتند

گل استقلال درست بود توپ از روی خط عبور کرده بود، امیر حسین مرادمند در این گل عالی عملکرد کرد و جواب اعتماد فرهاد مجیدی را به بهترین شکل ممکن داد. این بازی را باید به دو نیمه تقسیم کرد.

ابتدا درباره نیمه اول حرف بزنید

اول از همه باید بدانیم استقلال در این جدال چند بازیکن خود را در اختیار نداشت، برخی از مهره‌های تاثیرگذار حضور نداشتند اما چیدمان ترکیب استقلال خوب بود. بهترین انتخاب را داشت. حمله کردند، گل زدند و هر کاری را خواستند در زمین انجام دادند.

فریبا: استقلال در شرایط سخت خوب نتیجه می‌گیرد

در نیمه دوم به دفاع روی آورد

هر تیمی که دو گل در وقت اول از حریف خود جلو باشد منطقی و بسته بازی می‌کند، طبیعی است که نباید هجومی بازی کند و بی احتیاطی انجام دهد. استقلال فرهاد مجیدی در وقت دوم در نگه داشتن و دفاع بازی تبحر خاصی داشت و به همان چیزی که می‌خواست رسید.

سید حسین حسینی باز هم دروازه استقلال را بسته نگه داشت. او حالا به روزهای اوج خود برگشته است و اعتماد به نفس بالایی دارد و در این چند مسابقه اخیر خیلی خوب کار کرده است. وی چندین واکنش عالی داشت که باعث شد استقلال در سه بازی اخیر برنده از زمین خارج شود.

دفاع استقلال به یک انسجام رسیده است

این دفاعی تیمی تحسین برانگیز است، در جایگیری و اصول دفاعی اشتباهی نداشتند و وقتی دفاع تیمت‌ عالی باشد هیچ نگرانی ندارید. خط دفاعی استقلال در بازی‌های اخیر نمره بالایی می‌گیرد.

و از خط هافبک بگویید

دونده ، خلاق و موثر، به گلی که مهدی‌پور زد دقت کنید، او چقدر مسلط صاحب توپ شد و سر توپ زد، ریگی مثل همیشه دوید و خط میانی حریف را از کار انداخت. خط هافبک و خط دفاع استقلالی ها بسیار روز خوبی را داشتند. خیلی اجازه ندادند که تیم حریف از زوایای مختلف زمین که باز شده بود استفاده کنند

فریبا: استقلال در شرایط سخت خوب نتیجه می‌گیرد

خط حمله استقلال...

اگرچه مهاجمان استقلال گل نزدند اما در طول ۹۰ دقیقه مدافعان گل‌گهر را اذیت کردند و روی گل‌ها نقش مهم و تاثیرگذاری داشتند. همانطور که گفتم استقلال در این بازی از درون دروازه تا خط حمله بدون نقص بود.

استقلال این روند را ادامه خواهد داد

استقلال در شرایط سخت نتایج خوبی می‌گیرد و امیدوارم همه کمک کنند تا این روند ادامه داشته باشد، در این شرایط تیم تنهاست و امیدوارم مدیران شرایطی را فراهم کنند که استقلال در کمال آرامش تمرکزش را روی مسابقات بگذارد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha