مدیران تا روز آخر فعالیت دولت برای خدمت به مردم پای کار باشند

کرمانشاه - ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی تا روز آخر کار دولت، باید پای کار باشند و برای رضایت‌مندی و حل مشکلات مردم تلاش کنند.

«حسین خوش‌اقبال» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه نباید کار مردم به بهانه روزهای پایانی دولت معطل بماند تصریح کرد: کوتاهی در خدمت رسانی به مردم بخشودنی نخواهد بود و انتظار می رود تمامی دستگاه‌ها به مانند روزهای ابتدای دولت با دغدغه مندی، پیگیر حل مشکلات مردم باشند.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی و آسیب های ناشی از کرونا در جامعه گفت: در شرایط فعلی باید برای حفظ آرامش در جامعه و پیشبرد امور برای حل حداکثری مشکلات مردم تلاش کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تقدیر از همراهی رسانه ها در روند انتخابات و اطلاع رسانی خدمات دولت تصریح کرد: از اصحاب رسانه توقع می رود که فضای عمومی را به سمت آرامش هدایت کنند.

خوش‌اقبال افزود: با توجه به در پیش بودن مرحله استقرار دولت جدید، از رسانه ها انتظار می رود که در حفظ آرامش برای انتقال قدرت همراهی داشته باشند و دستگاهها نیز با پیگیریهای خود زمینه خدمت رسانی هرچه بیشتر دولتمردان جدید را فراهم کنند.

معاون استاندار کرمانشاه با آرزوی موفقیت برای دولت جدید خاطرنشان کرد: می طلبد که تلاش همگانی در مقطع زمانی گذار ، به برآمدن همراه با آرامش دولت جدید و زمینه سازی برای تحقق برنامه های این دولت بیانجامد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha