افراد ناشناس امدادگران اورژانس شیراز را کتک زدند

شیراز-ایرنا- رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس گفت: امدادگران اورژانس شیراز توسط سه فرد ناشناس مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس شامگاه چهارشنبه در مطلب ارسالی از قول محمد جواد مرادیان افزود: ساعت ۲:۴۰ دقیقه بامداد چهارشنبه ۲۳ تیرماه به دنبال تصادف (موتور-ماشین) در کمربندی کوزه گری (تقاطع کوزه گری و سه‌راه دارالرحمه) شیراز و اعلام دو مصدوم بیهوش به مرکز ١١۵ اورژانس،  تکنسین‌های اورژانس با ۲ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با رسیدن آمبولانس به محل حادثه، ناگهان تکنسین‌ها مورد حمله سه فرد ناشناس قرار گرفتند و آمبولانس اورژانس نیز خسارت جدی وارد شد.

افراد ناشناس امدادگران اورژانس شیراز را کتک زدند


مرادیان اظهار داشت: با هماهنگی نیروی انتظامی و حراست بیمارستان شهید بهشتی شیراز، مصدومان به این بیمارستان انتقال داده شدند.
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس با اشاره به اینکه با این حمله صدمات زیادی به شیشه‌های اطراف و بدنه آمبولانس وارد شد، ادامه داد: مراتب پس از رسیدن پلیس صورت جلسه شد و موضوع برای برخورد قانونی و اطلاع به مقامات قضایی، در حال پیگیری است.
رئیس اورژانس استان فارس با بیان اینکه یک تکنسین اورژانس از قسمت زانو و شانه آسیب شدید دیده گفت: تکنسین‌های اورژانس پس از اقدامات درمانی از بیمارستان ترخیص شدند و اداره حقوقی اورژانس پیگیر شکایت از مهاجمان ناشناس است.
مرادیان یادآور شد که زمان رسیدن آمبولانس به محل حادثه ساعت ۲:۴۷ دقیقه چهارشنبه بوده است و این دسته حوادث باعث اختلال در امر حیاتی امدادی رسانی و تاخیر در مأموریت‌های بعدی می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha