توزیع گوشت یک هزار و ۳۰۰ راس دام قربانی بین نیازمندان ایلامی

ایلام - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام با تقدیر از مشارکت نیکوکاران در عید سعید قربان گفت: روز گذشته یک هزار و ۳۰۰ راس دام قربانی کشتار و بین نیازمندان توزیع شده است.

قنبر موسی نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نذورات از طریق ۴۰ مرکز نیکوکاری و دفاتر این نهاد در استان جمع آوری شده است .

وی اظهار کرد: این تعداد دام که ویژه عید قربان بوده پس از ذبح و بسته بندی بین خانواده های نیازمند سراسر استان توزیع شده اند.

مدیرکل کمیته امداد ایلام با بیان اینکه دریافت نذورات و قربانی مردم نیکوکار استان تا روز عید غدیر ادامه دارد، تاکید کرد: کمیته امداد آمادگی دارد این نذورات را در سریع ترین زمان ممکن پس از ذبح و بسته بندی در اختیار نیازمندان قرار دهد.

به گفته موسی نژاد، در این مدت علاوه بر دام های قربانی نذورات دیگری از جمله مواد خوراکی و سبدهای غذایی نیز دریافت شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی، از مردم نیکوکار استان در زمینه توجه بیشتر به نیازمندان و کمک به آنها تشکر می کنیم و امید است همچنان شاهد مشارکت هم استانیهای عزیز در دستگیری از نیازمندان باشیم.

بیش از ۷۰ هزار نفر در ایلام از خدمات کمیته امداد برخوردارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha