۲ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۷:۴۲
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 84413874
۱ نفر

برچسب‌ها

۲ نوجوان بروجردی در سد مسکن مهر غرق شدند

بروجرد - ایرنا - معاون عملیات آتش نشانی بروجرد گفت: ۲ نوجوان بروجردی در سد خاکی مسکن مهر بروجرد غرق شدند که جسد آنها توسط ماموران تیم تخصصی امداد و نجات این سازمان از آب بیرون کشیده شد.

نادر موسیوند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه جمعه شب به ستاد فرماندهی آتش نشانی اعلام و آتش نشانان سریع به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه حادثه غرق‌ شدگی در فصل گرم سال بیشتر رخ می‌دهد، اظهارداشت: تیم تخصصی امداد و گروه غواصی از سازمان آتش نشانی بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند و پس از انجام عملیات تفحص، پیکر بی جان دو جوان (حدودا ۱۷ ساله) را در عمق آب یافته و به عوامل انتظامی تحویل دادند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی ضمن ابراز همدردی با خانواده های افراد غرق شده و عرض تسلیت به بازماندگان،  خطاب به شهروندان گفت: با توجه به گرم شدن هوا، شنا کردن افراد در رودخانه‌ها و برخی از سدها مشاهده می‌شود که گاهی این آبتنی‌ها منجر به مرگ افراد می‌شود.

موسیوند افزود: رودخانه ها، کنار آبشارها و آبگیرها، جای مناسبی برای شنا کردن نیست و بهتر است افرادی که تمایل به شنا کردن دارند از استخرهای استاندارد با حضور ناجیان غریق استفاده نمایند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha