مجیدی: با هیچ‌کس مشکل شخصی ندارم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: من با هیچ کس مشکل شخصی ندارم. اگر هم بحثی بوده بر سر منافع استقلال است.

به گزارش ایرنا، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در خصوص مسائل مختلفی صحبت کرد که مشروح آن به شرح زیر است:

وضعیت نقل و انتقالات استقلال به کجا رسید؟

در دو روز گذشته من با چند بازیکن مورد نظر مذاکرات فنی را انجام دادم و باهم به توافق رسیدیم. این بازیکنان از دوشنبه هفته آینده مذاکرات مالی و اصلی را با آقای مددی انجام خواهند داد تا به تیم اضافه بشوند. البته بازیکنان داخلی و خارجی دیگری هم احتمال دارد به استقلال بپیوندند و مذاکرات ما با آنها ادامه دارد.

تکلیف بازیکنان تمدیدی به کجا رسید؟

من امروز چندین مرتبه با باشگاه و آقای مددی درباره امور نقل و انتقالات صحبت کردم و باهم در تماس هستیم. به من گفته‌اند که در حال مذاکره هستند. برای تمدید چند بازیکن لازم است که منابع مالی تامین شود که امیدواریم تا اوایل هفته با کمک اسپانسر این مسائل حل شود.

آیا اختلاف نظرها بین شما و اسپانسر حل شده است؟

قبلا هم گفتم، من با هیچ کس مشکل شخصی ندارم. اگر هم بحثی بوده بر سر منافع استقلال است. من در مصاحبه‌ام گفتم که اسپانسر به تعهداتش عمل کرده اما بعدا اتفاقاتی افتاد که باعث شد، از کم کاری بگویم. این وسط عده‌ای هم شیطنت کردند.

الان زمانی نیست که ما بخواهیم درباره کدورت‌ها حرف بزنیم. استقلال در شرایط فعلی به حمایت حامی مالی نیاز دارد. سرنوشت تمام فصل در همین روزها مشخص می‌شود.

شنیده می‌شود که شما به امارات رفته‌اید.

من ظرف یکی دو روز آینده به تهران برمی‌گردم. مدام با تهران و همکارانم در تیم و باشگاه در تماس هستم. سفر من کاری هم بوده و به مسائل استقلال مربوط می‌شود اما صلاح نیست که فعلا درباره‌اش توضیح بدهم.

شایعاتی درباره پیوستن سجاد شهباززاده، امید سینک، وحید محمدزاده، فلاح‌زاده، محمدی‌مهر و میثم تیموری به استقلال به گوش می‌رسد. آیا این اخبار صحت دارد؟

تمام بازیکنانی که نام بردید، از بهترین‌های لیگ ما هستند و حتما خواهان زیادی دارند اما تا این لحظه در لیست من قرار ندارند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha