حوادث ترافیکی شرق استان سمنان هشت مصدوم برجا گذاشت

شاهرود- ایرنا- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: ۲رخداد ترافیکی در۲۴ ساعت گذشته در شرق استان سمنان هشت مصدوم برجا گذاشت.

فرحناز جان محمدی شامگاه چهارشنبه  در گفت و گو با ایرنا افزود: نخستین رویداد بین ۲ دستگاه موتور سیکلت در روستای سوداغلن شهرستان میامی ساعت روی داد.

وی با بیان اینکه سه مصدوم این حادثه جوانان ۱۵ ، ۲۱ و ۲۲ ساله بودند،  ،تاکید کرد:برای تسریع در انتقال مجروحان این حادثه به بیمارستان حسین (ع) شاهرود از بالگرد استفاده شد . 

به گفته وی ، حادثه دوم با برخورد رودرروی ۲ دستگاه پراید  هنگام غروب چهارشنبه  در سه راهی "کرو" بسطام در جاده مجن به شاهرود اتفاق افتاد.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با بیان اینکه یکی از مصدومان با تلاش کارشناسان اورژانس سرپایی مداوا شد ،ادامه داد: مصدومان این تصادف جاده ای چهار مرد و یک زن بودند.

جان محمدی با اشاره به اینکه کارشناسان اورژانس با سه دستگاه آمبولانس برای انجام اقدامات نخستین به محل اعزام شدند، گفت: چهار مصدوم این حادثه نیز برای ادامه روند درمان به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود اعزام شدند.

به گفته وی حال یکی مصدوم این حادثه رضایتبخش نیست.

 هر سال حدود ۲۰ میلیون رفت و آمد در راههای شرق استان سمنان انجام می شود  و تعداد زیادی حوادث رانندگی به وقوع می پیوندد.

 مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۱۴۰ کارشناس در ۱۵ پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند. همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی دراین مرکز آماده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha