وزیر پیشنهادی اطلاعات به حوزه امنیتی کشور اشرافیت کامل دارد

ارومیه- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دکتر "خطیب" وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم برای وزارت اطلاعات، فردی با تجربه و متخصصی است که بر حوزه امنیتی کشور نیز اشرافیت و آگاهی کامل دارد.

روح الله حضرت‌پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه وزیر پیشنهادی آیت الله رئیسی برای وزارت اطلاعات در حوزه جلوگیری از نفوذ متخصص است، افزود: دکتر " خطیب" روحیه فساد ستیزی و مقابله با هرگونه تهدیدات امنیتی را دارد.

وی با بیان اینکه حجت‌الاسلام سیداسماعیل خطیب در درس خارج فقه رهبر معظم انقلاب و آیات عظام فاضل لنکرانی، مکارم شیرازی و مرحوم آیت‌الله حاج آقا مجتبی تهرانی حضور داشته است، اظهار داشت: ریاست مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه از تجربات موفق این وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افراد معرفی شده برای وزارتخانه‌های کشاورزی، اطلاعات، تعاون، نفت، راه و شهرسازی، نیرو، بهداشت و درمان و میراث فرهنگی از افراد با تجربه و متخصص به شمار می‌روند، گفت: این افراد متخصص تا به این لحظه مورد حمایت اکثریت نمایندگان انقلابی قرار دارند.

 به گزارش ایرنا، نمایندگان طی یک هفته  اخیر در بیش از ۲۷۰ جلسه در کمیسیونهای تخصصی و فراکسیونهای مجلس برنامه های وزیران پیشنهادی را بررسی کردند. این در حالی است که بررسی رای اعتماد به وزیران پیشنهادی از دو روز گذشته (شنبه)  در مجلس شورای اسلامی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha