اسدی - پرسپولیس؛ نزدیک تر از همیشه

تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس در شرایطی در آستانه جذب هافبک سابق تراکتور قرار دارد که گل محمدی تاکید دارد تا نفرات مدنظرش هر چه زودتر به ترکیب تیم اضافه شوند.

به گزارش ایرنا، رضا اسدی هافبک سابق سایپا و تراکتور یکی از اهداف اصلی پرسپولیس در نقل و انتقالات است که به احتمال فراوان در آینده‌ای نزدیک پرسپولیسی‌ خواهد شد.

این بازیکن در سه مقطع مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار داشت. درخشش او دو فصل قبل با پیراهن سایپا موجب شد تا این بازیکن مورد توجه تیم‌های مطرح قرار بگیرد اما این بازیکن همان زمان تصمیم گرفت به تبریز برود تا فوتبالش را در جمع قرمزپوشان تبریزی دنبال کند اما او در این تیم چندان موفق نبود و خیلی زود این تیم را ترک کرد. این بازیکن با وجود داشتن پیشنهاد از تیم های مطرح ایران به تیم‌ سن پولتن اتریش پیوست اما او به عنوان لژیونر هم نتوانست موفق عمل کند و در پایان، تیمش به عنوان تیم آخر به لیگ دسته دوم اتریش سقوط کرد.

با توجه به این موضوع اسدی بار دیگر در آستانه بازگشت به لیگ ایران قرار دارد. بلافاصله پس از اعلام خبر خداحافظی نوراللهی، اسدی به گزینه اول سرخپوشان تبدیل شد اما در کنار او گزینه دیگری مانند آبشک هم برای حضور در پرسپولیس اعلام امادگی کرده بود.

نکته جالب این بود که شنیده می شود اسدی به خیلی از تیم های دیگر لیگ از جمله استقلال هم پیشنهاد شده است اما تمایل خود بازیکن حضور در پرسپولیس است با این حال زمانی که او در حال بررسی پیشنهادات دیگر بود، محمد آبشک در باشگاه پرسپولیس برای مذاکره حاضر می شود و حتی او به پرسپولیس تخفیف می دهد تا در یک قدمی پرسپولیس قرار بگیرد.

با این حال گزینه نخست کادرفنی پرسپولیس برای خط هافبک اسدی است و در صورتی که با این بازیکن به توافق نرسند به سراغ آبشک خواهند رفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha