۱۳.۵ کیلوگرم مواد مخدر در بوکان کشف وضبط شد

مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی بوکان گفت: در یک عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ۱۳کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع "تریاک" از یک دستگاه خودرو سواری کشف و ضبط شد.

سرهنگ سلمان حیدری روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: با دریافت اخباری مبنی بر اینکه فردی با یک دستگاه خودرو سواری اقدام به انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی به شهرستان می کند، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار  پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از بررسی‌های تخصصی و هماهنگی‌های قضایی، خودرو مورد نظر در سطح شهر مشاهده و طی یک عملیات منسجم پلیسی، متوقف و در بازرسی از آن این مقدار مواد مخدر کشف شد.

فرمانده انتظامی بوکان افزود: سوداگران مرگ مواد مخدر را از استان های جنوبی کشور تهیه کرده و در نظر داشتند آن را به بوکان منتقل کنند که با هوشیاری ماموران از رسیدن به مقاصد پلیدشان باز ماندند.

وی گفت: در این خصوص یک دستگاه ‌خودرو سواری به همراه یک نفر به عنوان  توزیع کننده و قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و به همراه پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

به گزارش ایرنا، این چندمین محموله موادمخدر از نوع تریاک در این شهرستان  است که با آگاهی پلیس کشف وضبط  و اعلام شده است.

بوکان به دلیل قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی شمال به غرب کشور و نزدیکی به شهرهای مرزی یکی از محل‌های گذر مواد مخدر به شهرهای عمقی کشور است؛ این شهرستان در فاصله ۱۹۶ کیلومتری مرکز آذربایجان‌غربی قرار دارد.

مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بداخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج‌گانه فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی در سال جاری است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha