سالن اجتماعات فرمانداری ویژه لارستان فارس آتش گرفت

لارستان- ایرنا- سالن اجتماعات و بخش‌هایی از مهمانسرای فرمانداری ویژه لارستان فارس اوایل بامداد چهارشنبه ۲۴ شهریور آتش گرفت که نیروهای آتش نشانی آن را خاموش کردند.

آتش سوزی تلفات جانی و یا مصدومیتی نداشت و خسارت های مالی آن شامل آتش سوزی شماری از صندلی ها و وسایل سرمازا و کولرهای گازی و تخریب بخشی از سقف سالن بود که برآورد خسارت در دست بررسی است.

زبانه های آتش به همراه دود ناشی از آتش سوزی در دقایق اولیه در برخی از نقاط شهر لار  مرکز لارستان قابل مشاهده بود.

آتش سوزی در محدوده همین سالن اجتماعات فرمانداری که در حقیقت جدای از ساختمان اداری است رخ داد و نیروهای آتش نشانی مانع از پیش روی بیشتر آتش به سمت ساختمان اداری شدند.

رییس سازمان آتش نشانی شهر لار گفت: اتصالات کابل های برق در یکی از اتاق های جنب سالن اجتماعات علت احتمالی بروز آتش سوزی بوده است.

سعید منشی در جمع خبرنگاران افزود: سقف بلند و ارتفاع زیاد سالن و همچنین نبود تهویه مناسب باعث شد که دودزدایی و لکه گیری به کندی صورت گیرد و همین امر تا حدودی موجبات ترس و دلهره کارکنان فرمانداری و برخی شهروندان شد.

نسا خیل تاش معاون فرمانداری ویژه لارستان به ایرنا  گفت: اگرچه آتش نشانی علت احتمالی بروز حادثه و حریق را اتصالات کابل برق اعلام کرده اما تحقیقات و جزئیات بیشتر این حادثه در دست بررسی است.

کارشناسان از پلیس آگاهی و همچنین اداره برق شهرستان در محل حادثه حاضر شدند و مشغول بررسی علت بروز آتش سوزی هستند.
سه شنبه ۲۳ شهریور  آیین تجلیل از دستگاه های برتر شهرستان لارستان در جشواره شهید رجایی در همین سالن برگزار شد.

 فرمانداری شهرستان لارستان در سال ۸۸ به فرمانداری ویژه ارتقا یافت.

شهرستان لارستان به مرکزیت شهر لار در فاصله حدود ۳۸۰ کیلومتری شیراز واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha