سجادی: منویات رهبر معظم انقلاب در عرصه ورزش محقق می‌شود

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان یکی از اهداف مهم اولین نشست با روسای فدراسیون های ورزشی را مرور بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تبیین وضعیت موجود و تدوین راهبردهای لازم برای تحقق منویات معظم له دانست.

به گزارش ایرنا،«سید حمید سجادی» با تاکید بر تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در ورزش اظهار داشت: از مدیران ورزش کشور رخصت می گیرم تا در یک فضای سراسر همدلی و وفاق زمینه توسعه و تعالی ورزش کشور را فراهم کنیم چرا که اعتقاد دارم کارکردن در ورزش امروز برای مردم، مقدس است و باید با جدیت و تلاش افتخارات بزرگی را برای نظام در این عرصه به ارمغان آوریم.

وی در اولین نشست رسمی با روسای فدراسیون‌ها که عصر امروز چهارشنبه برگزار شد، فرصت خدمتگذاری در عرصه ورزش و امور جوانان را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد:خداوند را بابت این فرصت خدمتگذاری شکر می کنم.

وی تاکید کرد :ما در جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنیم و باید ببینیم این عزت و آزادگی را مدیون چه کسانی هستیم و برای اینکه در این فضای آرام به کار و انجام وظیفه مشغول هستیم چه بهایی برایش پرداخته شده است.

وزیر ورزش و جوانان قدرشناسی را یکی از ارزش‌های مستتر در وزش اعلام کرد و گفت: قدردان زحمات و اتفاقات خوبی که در طی بیش از چهار دهه در عرصه ورزش کشور اتفاق افتاده هستم ، اساسا باید قدردان باشیم چرا که فرهنگ قدرشناسی یکی از ارزش‌های مهم در ورزش است اما این نکته به معنای قانع بودن نسبت به وضع موجود نیست.

وی در ادامه این نکته را متذکر شد که در دنیای ورزش همه چیز با سرعتی غیر قابل تصور در حال تغییر و رو به رشد است و ما هم می بایست با سرعت و دقت در مسیر توسعه و پیشرفت ورزش در دولت مردمی و انقلابی، تلاشی جهادی داشته باشیم.

سجادی، یکی از اهداف مهم اولین نشست با روسای فدراسیون های ورزشی را مرور بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تبیین وضعیت موجود و تدوین راهبردهای لازم برای تحقق منویات معظم له دانست و تاکید کرد :بیانات رهبر معظم انقلاب کلیدی و سراسر آموزنده بود که منشور عملیاتی و خط مشی ما در دولت سیزدهم است.

وی در ادامه هدف دیگر از برگزاری این نشست را ایجاد صمیمیت، انسجام و همدلی بین جامعه ورزش کشور دانست و تاکید کرد: امروز می خواهم از مدیران ورزش کشور رخصت بگیرم تا بعد از اعتماد رییس محترم جمهور و سپس اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی اکنون در یک فضای مملو از همدلی و وفاق زمینه توسعه و تعالی ورزش کشور را فراهم کنیم چرا که اعتقاد دارم کارکردن در ورزش برای مردم، مقدس است و باید با جدیت و تلاش افتخارات بزرگی را برای نظام و ملت شریف کشورمان در این عرصه به ارمغان آوریم.

وزیر ورزش و جوانان در بخشی دیگری از سخنانش با تاکید بر استفاده از منابع موجود در عرصه ورزش و امور جوانان تصریح کرد: باید با برنامه ریزی از امکانات موجود بهترین و بیشترین بهره را ببریم و در مقابل برای حل مشکلات نیز حامی فدراسیون ها خواهیم بود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha