بانوی مصدوم با بالگرد اورژانس هوایی از دشتی به بوشهر انتقال یافت

بوشهر- ایرنا- رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی استان بوشهر گفت: بانوی مصدوم از بیمارستان زینبیه(س) شهر خورموج مرکز این شهرستان با بالگرد اورژانس هوایی به بوشهر انتقال یافت.

پرویز احمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: بانویی ۲۹ ساله که براثر تصادف از ناحیه کمر و گردن دچار شکستکی شدید شده بود،برای ادامه درمان با بالگرد اورژانس هوایی از بیمارستان زینبیه خورموج به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر  انتقال  یافت.

وی ادامه داد: با تشخیص پزشک مبنی بر امکان خطر آسیب نخاعی امکان انتقال این بیمار با اورژنس زمینی به دلیل شکستگی و جابه جایی مهره‌های گردن و کمر ناشی از سانحه تصادف رانندگی وجود نداشت و به همین دلیل انتقال وی با بالگرد اورژانس انجام شد.

احمدی اضافه کرد: بیمارستان زینبیه خورموج پزشک و متخصص جراح مغز و اعصاب ندارد و امکان درمان این بیمار در دشتی وجود نداشت و این انتقال هوایی بهترین راه برای درمان و جلوگیری از آسیب نخاعی و فلج شدن این بیمار بود.

وی از همکاری بسیار خوب اورژانس هوایی استان بوشهر برای اعزام بالگرد و همکاری پزشکان و کادر درمان بیمارستان زینبیه خورموج برای نجات جان و انتقال مطمئن و مناسب این بیمار برای ادامه درمان به مرکز  این استان  قدردانی کرد.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha