عملیات تکمیل بیمارستان شهر جدید هشتگرد از سرگرفته شد

کرج - ایرنا - تکمیل بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهر جدید هشتگرد استان البرز که حدود ۲۱ سال از آغاز عملیات ساخت آن سپری شده است با همت بخش خصوصی از سر گرفته شد.

مجید جلالی مهر مجری ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدید هشتگرد  روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: عملیات کلنگ‌زنی  این بیمارستان  تخصصی  سال ۷۹ بر زمین زده شد که به خاطر مشکلات سند ثبتی  زمین کار احداث آن  متوقف شد.

وی بیان داشت: ادامه ساخت این بیمارستان در سال ۹۳ به بخش خصوصی واگذار شد اما مشکلات مختلف مانع تکمیل آن در زمان مقرر شد.

مجری ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدید هشتگرد گفت:  با روی کارآمدن دولت سیزدهم ، تصمیم لازم برای از سرگیری عملیات ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدید هشتگرد اتخاذ شد و اکنون در حال ساخت و تکمیل این بیمارستان هستیم.

جلالی مهر با اشاره به اینکه گذشت زمان و عوامل طبیعی  سبب شد تا پنج هزار مترمربع  از سازه بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهر جدید هشتگرد  تخریب شود،‌ گفت:  تخریب بخشی از سازه های این ساختمان برای نوسازی آن آغاز شده است.

مجری ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدید هشتگرد خاطرنشان کرد: اکنون  پیشرفت فیزیکی بیمارستان حدود ۷۰ درصد است و پیش‌بینی می‌شود تا یک سال آینده  تکمیل و بهره برداری شود.

شهرجدید هشتگرد واقع در ۴۰ کیلومتری شمال غربی کرج مرکز استان البرز عملیات ساخت آن با هدف اسکان جمعیت سرریز کلانشهرهای تهران و کرج از سال ۱۳۶۸ آغاز شد و اکنون ۸۶ هزار نفر جمعیت در این شهر ساکن هستند.

با تکمیل و واگذاری حدود ۵۰ هزار واحد مسکن مهر و بیش از ۲۰ هزار واحد مسکن طرح اقدام ملی جمعیت این  شهر از ۵۰۰ هزار نفر فراتر می رود.

این شهر فاقد بیمارستان فعال است .

بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدید هشتگرد با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی در این شهر ساخته و راه اندازی می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha