بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه ۲۵ زندانی را آزاد کرد

کرمانشاه-ایرنا- مدیر سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با اشاره به ولادت با سعادت پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: به همین مناسبت این سازمان در هفتمین مرحله نهضت آزادسازی زندانیان ۲۵ زندانی را آزاد کرد و در ادامه رزمایش های مومنانه ۴۰۰ بسته معیشتی را تهیه و بین خانواده های نیازمند توزیع نمود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم که عصر شنبه در زندان مرکزی کرمانشاه برگزار شد، حمیدرضا پوریانی مدیر کل زندانهای استان کرمانشاه در سخنانی با گرامیداشت هفته وحدت از اجرای برنامه‌های آزادسازی زندانیان توسط سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با همکاری دستگاه قضایی و خدمات رسانی حقوق دانان بسیجی به مددجویان زندان تقدیر کرد.

در ادامه این مراسم مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در سخنانی با گرامیداشت ایام هفته وحدت اظهار داشت: در راستای برنامه‌های نهضت آزادسازی زندانیان امروز در هفتمین مرحله در سال ۱۴۰۰، تعداد ۲۵ نفر از زندانیان با کمک های دستگاه قضایی، قاضی ناظر زندان، اداره کل زندان ها و حمایت‌های سردار ریحانی فرمانده سپاه استان کرمانشاه آزاد شدند.

رسول بهرامی پور در ادامه با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون هفت مرحله برنامه آزاد سازی زندانیان صورت گرفته، افزود: تاکنون ۹۳ نفر در اجرای برنامه‌های آزادسازی زندانیان سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۰ آزاد شده‌اند که ان شاالله این برنامه تا پایان سال ادامه پیدا خواهد کرد.

در پایان این مراسم گروه مولودی خوانی نینوا به اجرای جشن و سرور به مناسبت هفته وحدت پرداختند و احکام آزادی زندانیان به همراه بسته های معیشتی به آنان اهدا شد.

بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه ۲۵ زندانی را آزاد کرد

برگزاری رزمایش کمک مومنانه و توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی

در حاشیه برگزاری رزمایش مومنانه هم مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در سخنانی اظهار داشت: به مناسبت میلاد پیامبر رافت و مهربانی حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (علیه السلام) و در راستای برنامه های نهضت کمک مومنانه امروز تعداد ۴۰۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد که تعداد ۲۰۰ بسته آن به خانواده‌های نیازمند زندانی اختصاص داده شده است.

بهرامی پور با بیان اینکه از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون حدود هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است، افزود: امیدوار هستیم این روند تا پایان سال ادامه یابد.

در این برنامه حمیدرضا پوریانی نیز ضمن تشکر از تخصیص ۲۰۰ بسته معیشتی توسط سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه برای خانواده های زندانیان به مناسبت هفته وحدت اظهار داشت: از ابتدای سال خدمات مومنانه بسیج حقوق دانان به زندانهای استان صورت گرفته که قابل تقدیر است.
در این برنامه به تعدادی از خانواده زندانیان حاضر در برنامه بسته های معیشتی اهدا شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha