کسب اجازه خروج ازنمایندگی‌های ایران در کشور محل‌تحصیل از امروز

تهران-ایرنا- مرکز خدمات آموزشی معاونت آموزشی وزارت بهداشت عنوان کرد که از امروز لزوم دریافت مهر اجازه خروج دانشجویی از نمایندگی‌های ایران در کشور محل تحصیل اجرایی قابل اجراست.

به گزارش روز شنبه مرکز خدمات آموزشی معاونت وزارت بهداشت تمام دانشجویانی که از امروز، اول آبان‌ماه قصد مراجعت به کشور را دارند، بایستی قبل از سفر به ایران نسبت به اخذ مجوز خروج دانشجویی جهت بازگشت مجدد به کشور محل تحصیل، از طریق نمایندگی‌های ایران اقدام کنند.

بنابر این اعلان دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور برای درخواست مجوز خروج دانشجویی الزاماً بایستی با درخواست در سامانه میخک وزارت امور خارجه و از طریق نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در کشور محل تحصیل اقدام کنند.

تمام دانشجویانی که از تاریخ اول آبان‌ماه ۱۴۰۰ قصد مراجعت به کشور را دارند، بایستی قبل از سفر به ایران نسبت به هماهنگی در این خصوص و اخذ مجوز خروج دانشجویی جهت بازگشت مجدد به کشور محل تحصیل، از طریق نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران اقدام کنند و امکان مکاتبه از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت مجوز خروج افرادی که از تاریخ مذکور به ایران مراجعت کرده‌اند، میسر نیست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha