عبدی: پرسپولیس نباید به باخت عادت کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم پرسپولیس در بازی امروز مقابل گل‌گهر سیرجان برنده از زمین بیرون بیاید زیرا در غیر این صورت به باخت عادت خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس در سومین دیدار فصل خود در اراک بازی را با نتیجه یک بر صفر واگذر کرد.

در همین راستا حسین عبدی روز شنبه در گفت‌و گو با خبرنگار ایرنا، در مورد عملکرد سرخپوشان در این دیدار، دلایل این شکست، شانس قهرمانی و ... صحبت‌ایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

بازی با آلومینیوم و اولین شکست فصل. این دیدار را چطور دیدید؟

بازی در نیمه نخست کسل کننده و در نیمه دوم ناراحت کننده بود و متاسفانه پرسپولیس در نهایت بازنده این مسابقه بود.

آلومینیوم تیم خوبی بود یا پرسپولیس روز بدی را پشت سر گذاشت؟

با تمام احترامی که برای حریف قائل هستم، آنها تیمی نبودند که نتوانیم شکستشان دهیم بلکه ما روز خیلی بدی داشتیم و شکست خوردیم.

عبدی: پرسپولیس نباید به باخت عادت کند

دلایل این باخت از دید شما چه بود؟

پرسپولیس قبلا در بازی‌هایش حریف را تحت فشار قرار می داد و از طرفی دفاع مستحکمی داشت اما الان شرایط به کل تغییر کرده است. دروازه بان تیم در هر بازی کلین شیت می کرد و گل نمی خوردیم اما الان چند بازی است گل می خوریم. این یعنی زنگ خطر و باید خودمان را از این شرایط به هر نحوی که شده خارج کنیم.

این اولین باخت پرسپولیس در لیگ بود، این شکست چقدر نگران کننده است؟

خیلی زمان ها مشکلات پشت بردها پنهان می‌شود. ما در همه بازی‌هایمان گل می خوریم و دیگر خبری از آن خط دفاع مستحکم نیست. برای مثال مقابل فولاد در نیمه نخست چند موقعیت به حریف دادیم. مقابل نساجی هم همینطور. قبل از آن هم به الهلال با سه گل باختیم.

از این شرایط چگونه می‌توان خارج شد؟

ما در تمرینات نیستیم و از شرایط بی خبر هستیم. من نمی دانم. شاید باید نحوه تمرینات تغییر کند. شاید باید کادر فنی با هم همفکری کنند. خیلی اوقات هم زمانی که در تیم هستید مشکلات از درون دیده نمی شود و باید با یک فرد بیرون از تیم مشورت گرفت. باز هم می‌گویم این روند نگران کننده است.

عبدی: پرسپولیس نباید به باخت عادت کند

تعویض‌های گل‌محمدی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

درست زمانی که ما به گل نیاز داشتیم بهترین مهاجمان ما بیرون بودند و ۲ بازیکنی به زمین آمدند که تا امروز برای تیم به میدان نرفته بودند. فکر نمی‌کنم برنامه‌ای پشت این تعویض‌ها بود.

این شکست پرسپولیس را از قهرمانی دور نمی‌کند؟

این تازه اول لیگ است و در آینده تیم‌ها فراز و فرود زیادی دارند. ما باید به خودمان بیاییم تا شرایط را تغییر دهیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha