اکران مستند «باشگاه حیوانات» در برلین

تهران- ایرنا- مستند «باشگاه حیوانات»، ساخته هادی آفریده از ۱۲ تا ۱۴ نوامبر در جیمز سیمون گالری، موزه پرگامون، برلین اکران می‌شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، گالری جیمز سیمون در سه روز متوالی فیلم هایی در ژانرهای متفاوت با تمرکز بر« ایران از دریچه ای متفاوت» را نمایش می دهد.

همچنین به دلیل محدودیت های همه‌گیری کرونا برای جذب مخاطب بیشتر این رویداد به صورت آنلاین در سراسر آلمان نیز نمایش داده خواهد شد.

اکران مستند «باشگاه حیوانات» در برلین

باشگاه حیوانات از جمله مستندهای اجتماعی هادی آفریده است که با رویکردی محیط زیستی به شرایط زیست حیوانات خانگی و غیره خانگی که در خانه ها نگهداری می شوند، می پردازد.

این مستند پیشتر در گروه هنر و تجربه اکران شده و نامزد جایزه بزرگ جشنواره مستندهای مردم‌شناسی وین بود.

عوامل تولید مستند آن عبارتند از: محقق، کارگردان و تهیه‌کننده: هادی آفریده، مدیر فیلمبرداری: رضا تیموری، تدوین: بابک بهرام‌بیگی، صدابردار: شاهین پورداداشی طراحی و ترکیب صدا: مهرشاد ملکوتی، عکاس و دستیارکارگردان: روشنک اهرابی، آهنگساز: حمیدرضا آفریده، نویسنده میانه‌نویس: بابک بهرام بیگی و روشنک اهرابی، مدیرتولید: اعظم صادقی‌منفرد، اصلاح رنگ ونور: رضا تیموری، دستیار فیلمبردار: سهیل صباحی، دستیار تدوین: زهره صباغیان، مترجم: حسن شرف‌الدین و پخش‌کننده: علیرضا شاهرخی. محصول: مرکز گسترش سینمای مستندوتجربی.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha