خداداد عزیزی: دلیل اختلاف طارمی و اسکوچیچ مشکلات مدیریتی بود

تهران- ایرنا- بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: اختلاف مهدی طارمی و دراگان اسکوچیچ را بی جهت بزرگ کردند و دلیل آن هم سوء‌مدیریت مدیران فدراسیون و تیم ملی است.

به گزارش ایرنا، خداداد عزیزی دوشنبه شب در مورد چالشی که بین سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و مهدی طارمی لژیونر ایرانی باشگاه پورتو پرتغال ایجاد شده،  گفت: این مساله را نباید خیلی بزرگ کرد و این اتفاقات در تیم های فوتبال جهان هم می افتد. تیم فوتبال یک خانواده است و همه جا اختلاف سلیقه وجود دارد.

وی افزود: ما باید اجازه دهیم همه نظراتشان را مطرح کنند، اسکوچیچ نظرش را داده و مهدی طارمی هم نظرش را گفت، چرا اجازه نمی دهیم افراد نظرشان را مطرح کنند. هر دو حرف زدند و این اظهارنظرها نباید بی جهت بزرگ شود. 

ستاره ملبورن یادآور شد: مهدی طارمی الان در سطح اول فوتبال جهان بازی می کند، من با کریم باقری صحبت کردم و او گفت اسکوچیچ ۳ بار با طارمی تماس گرفته و او جواب نداده، کریم باقری هم تماس گرفته او بازهم جواب نداده و این خوب نیست که مهدی طارمی پاسخ ندهد.

خداداد عزیزی اضافه کرد: حد سرمربی خیلی بالاتر از این است که با بازیکن تماس بگیرد، اما بازهم می گویم اسکوچیچ فرمانده تیم ملی فوتبال ایران است و این حق مسلم اوست که تصمیم بگیرد. اما نظر من این است که فدراسیون فوتبال باید مساله را مدیریت می کرد که نکرد. نباید تماس می گرفتند، باید او را دعوت می کردند و اجازه می دادند بیاید تا رو در رو با سرمربی تیم ملی صحبت کند و اگر قرار است تنبیه شود، او را روی نیمکت قرار دهند.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: من از بازی های مهدی طارمی لذت می برم، اتفاقی نیافتاده و فقط موضوع را خوب مدیریت نکردند. مدیریت تیم ملی در این ماجرا خوب عمل نکرد و کادر فنی تیم نباید وقت خود را صرف این مساله می کرد. مدیریت فدراسیون و تیم ملی در این مساله خیلی بهتر می توانست عمل کند. من و علی دایی سه روز قبل از بازی ایران و استرالیا بحثمان شد اما روز بازی دیدیم آن اتفاق خوب افتاد.

وی گفت: ما با دو تیمی بازی داریم که یکی جنگ زده و دیگر لبنانی است که باید مثل آب خوردن آنها را ببریم. شاید اگر بازی با کره جنوبی بود طارمی خط نمی خورد اما در شرایطی هستیم که باید بدون طارمی هم برنده باشیم.

عزیزی ادامه داد: عده ای این مساله را بزرگ‌ و در فضای مجازی  بی جهت سر و صدا می کنند. اسکوچیچ نتیجه گرفته و فرد آرامی است. مهدی طارمی و اسکوچیچ بهترین دوران حرفه ای خود را کنار هم داشتند. چرا این دو الان در کنار هم نیستند؟

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha