کرونا در اوکراین هم بیداد می کند، مرگ ۴۴۲ نفر در یک روز

مسکو - ایرنا - بیماری کرونا در کشور ۴۱ میلیون نفری اوکراین همچنان بیداد می کند بطوری که در شبانه روز اخیر ۱۰ هزار و ۸۰۲ نفر در این کشور به کرونا مبتلا شدند و ۴۴۲ نفر هم جان خود دست را دادند.

به گزارش ایرنا، وزارت بهداشت اوکراین در آخرین گزارش خود که روز دوشنبه در پایگاه اینترنتی آن منتشر شد اعلام کرد که در شبانه روز اخیر ۱۰ هزار و ۸۰۲ نفر به کرونا مبتلا شده اند که ۷۶۴ نفر آنها افراد زیر سن قانونی ۱۸ سال و ۱۳۲ نفر هم کارکنان مراکز درمانی بودند.

در ۲۴ ساعت گذشته در اوکراین ۴۴۲ نفر بر اثر کرونا جان سپرده اند و مجموع فوتی های کرونا در این کشوربه ۷۷ هزار و ۱۴۷ نفر رسید.

از آغاز همه گیری کرونا در اوکراین تاکنون، ۳ میلیون و ۲۲۸ هزار نفر به این بیماری مبتلا شده که ۲ میلیون و ۶۴۲ هزار نفر بهبود یافته اند.

استان دنپروپتروفسک با ۹۸۷ نفر درصدر مناطق اوکراین ازنظر آمار شبانه روزی بیماری کرونا قرار داشت و در این مدت استان اودسا با ۹۰۱ نفر و نیکلایف با ۸۴۴ نفر در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.

از جمعیت ۴۱ میلیون و ۳۴۲ هزار نفری اوکراین، تاکنون ۸ میلیون و ۷۲۲ هزار نفر یا ۲۹.۵۸ درصد جمعیت اوکراین بطور کامل واکسن کرونا به خود تزریق کرده اند و ۱۲ میلیون و ۲۲۸ هزار نفر هم یک جزو واکسن را به خود زده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha