یک‌هزار و ۳۰۰ طرح عمرانی در استان مرکزی بهره‌برداری شد

اراک - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: یک‌هزار و ۳۰۰ طرح عمرانی محرومیت‌زدایی از سوی این نهاد انقلابی ۲ سال گذشته در نقاط محروم این استان به بهره‌برداری رسید.

سرهنگ پاسدار «محمد گودرزی» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران با مشارکت بیش از ۵۰ هزار جهادگر در قالب یک‌هزار و ۲۵۰ گروه جهادی زیر نظر بسیج سازندگی استان بهره‌برداری شده است.

وی، مجموع اعتبارات هزینه شده در طرح‌های عمرانی بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی را یک‌هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این فعالیت همچنان در نقاط مختلف استان جریان دارد و جهادگران بسیجی با روحیه مضاعف در نقاط محروم  حاضر می‌شوند و در فعالیت‌های محرومیت‌زدایی مشارکت می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: لایروبی قنوات، اجرای کانال انتقال آب روستایی، خطوط انتقال آب آشامیدنی، ساخت استخر ذخیره آب کشاورزی، ایجاد راه‌های مزارع، ساخت مخزن آب، ساخت ۷۰۰ باب مسکن محرومان و جاده سازی از مهمترین فعالیت‌های عمرانی بسیج سازندگی سپاه روح‌الله در این مدت است.

سرهنگ پاسدار گودرزی اظهار داشت: سازمان بسیج سازندگی در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال به متقاضیان نیز اقدامات موثری داشته و با راه‌اندازی ۷۰۰ صندوق قرض‌الحسنه محله محور اعتبارات قابل توجهی برای اشتغال جوانان به دست آمده است.

وی در خصوص برنامه‌های سپاه روح‌الله استان مرکزی در هفته بسیج استان نیز گفت: یک‌هزار و ۶۶۲ عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی، عمرانی و اجتماعی برای هفته گرامیداشت بسیج این استان تدارک شد.

۲۹ آبان تا پنجم آذر با عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.

نیروی بسیج پنجم آذرماه سال ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی(ره) تشکیل شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha