بهترین عملکرد ایران در مسابقات تنیس قهرمانی زیر ۱۲ سال آسیا رقم خورد 

تهران - ایرنا - تیم تنیس دختران ایران با کسب عنوان پنجمی و تیم پسران کشورمان با رسیدن به مقام ششمی بهترین عملکرد خود را در مسابقات تنیس قهرمانی زیر ۱۲ سال آسیا رقم زدند.

به گزارش ایرنا، تیم تنیس دختران ایران عنوان پنجمی رقابت‌های قهرمانی زیر ۱۲ سال قهرمانی آسیا در قزاقستان را بدست آورد و پسران ایران به عنوان ششمی این مسابقات دست یافتند که این دو عنوان بهترین مقام های به دست آمده در رقابت های این رده سنی در قاره آسیا محسوب می شود.

تیم تنیس دختران ایران در دیدار با لبنان برای کسب عنوان پنجمی، با پیروزی فردخت علیمی و صبا خیر منش در مصاف با حریفان لبنانی، مقام پنجم رقابت های قهرمانی آسیا را بدست آورد. در دیدار بخش انفرادی دختران، فردخت علیمی با نتیجه ۲ بر یک مقابل حریف خود به برتری رسید و در دومین مسابقه، صبا خیرمنش با نتیجه (۱-۶ و ۱-۶ ) نماینده لبنان را از پیش رو برداشت. 

در بخش دو نفره نیز تیم ایران با ترکیب صبا خیرمنش و غزل رضا زاده با نتیجه ۲ بر صفر لبنان را شکست داد تا این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر صفر به سود ایران به پایان برسد. تیم ملی دختران ایران در رقابت‌های غرب آسیا نیز موفق به شکست لبنان شده بود.

دیدار تیم‌های پسران ایران و تایلند هم با برتری سه بر صفر تایلند همراه شد و ایران عنوان ششمی را بدست آورد. در نخستین دیدار بخش انفرادی، ایریک عابدین زاده با نتیجه  (۲-۶ و ۱-۶ ) مقابل حریف خود شکست خورد و در دومین دیدار کیارش صادقی با نتیجه ۶-۷ و ۳-۶) مغلوب دیگر نماینده تایلند شد.

تیم‌های پسران و دختران تنیس ایران به همراه کادر فنی شب گذشته با حضور در سفارت ایران با سفیر کشورمان در قزاقستان دیدار و گفت‌وگو کردند. در این دیدار سفیر ایران در قراقستان، از ملی‌پوشان کشورمان تجلیل کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha