شکست گفتمان جبهه استکبار در عرصه میدان آشکار شده است

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: افول و پژمردگی در چهره و شکست گفتمان جبهه استکبار در عرصه میدان آشکار شده است.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری روز جمعه در بازدید از جزیره ابوموسی در جمع فرماندهان و  بسیجیان دریادل مستقر در این جزیره که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و ارزیابی آمادگی‌های دفاعی آنان صورت پذیرفت، اظهار کرد: شما جوانان غیور بسیجی و بسیجیان دریادل بسیج دریایی در گام دوم انقلاب با شناخت از واقعیت‌ها، داشتن بصیرت دینی و تأسی از شهید والامقام سردار سلیمانی با حضور در میدان عمل و توکل بر خداوند متعال همانند گذشته با روحیه جهادی و انقلابی، آمادگی کامل برای انجام ماموریت‌های خطیر سازمانی در حفظ امنیت مرزها و جامعه و همچنین ارائه خدمت‌رسانی‌های مؤمنانه برای رفع مشکلات مردم داشته باشید.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: کار بسیج، پاسخ به نیازهای کشور و مردم و امدادرسانی و نجات بخشی است و ما امروز الحمدلله از یک نیروی مخلص، قدرتمند، جهادی و مؤمن برخوردار هستیم که در هر نقطه  کشور مشکلی ایجاد شود، از این ظرفیت عظیم، برای حل مشکلات، از آن استفاده می‌کنیم.

تنگسیری بیان کرد: فعالیت امروز بسیجیان دریادل بسیج دریایی نیروی دریایی سپاه که در سواحل شمالی و جنوبی در قالب بیش از ۵۸۰ ناوگروه سازماندهی شده‌اند، در امتداد فعالیت‌های جهادی و انقلابی برای خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم، در بخش صیانت از مرزهای آبی و حفظ امنیت پایدار در عرصه‌های دریایی، توانسته‌ایم امنیت آبهای سرزمینی و فراسرزمینی را مردمی کنیم.

وی عنوان کرد: دشمنان با استفاده از ابزارهای تصنعی واهی و مادی، تلاش کرده بودند با ایجاد مشکلات اقتصادی، جدایی مردم از نظام را رقم بزنند که با کوه باصلابت و بصیرت مثالزدنی مردم ایران اسلامی مواجه شدند و امت با تبعیت و اطاعت از امام جامعه اسلامی، حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای، آنان را ناکام و نقشه شوم استکبار را نقش بر آب کردند و انشاالله، حتمأ خداوند به برکت این مقاومت و ولایتمداری، به ملت عزیز ما کمک خواهد کرد و این مشکلات معیشتی هم که از دغدغه‌های جدی مقام معظم رهبری هست با تلاش و مجاهدت‌های خدمتگزاران نظام اسلامی مرتفع خواهد شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند آینده انقلاب اسلامی بسیار امیدوارکننده‌تر از امروز خواهد بود و همانگونه که انقلاب و حرکت عظیم انقلابی کشور و حاکمیّت تفکّر انقلابی و اسلامی، کشور را حرکت داد و پیش برد؛ تا اینجا رسانده، به اوج هم انشاالله خواهد رساند و جهش‌هایی از رشد و پیشرفت‌های مهم در عرصه‌های مختلف خواهیم داشت.

تنگسیری خاطرنشان کرد: امروز دشمنان با صرف هزینه‌های هنگفت در افغانستان، عراق، یمن، لبنان و سوریه، شکست خورده‌اند و سردرگم هستند و افول، پژمردگی در چهره و شکست گفتمان آنان در عرصه میدان آشکار شده است. البته این از هم پاشیدگی و از هم گسستگی جبهه کفر، بخاطر توکل برخدا، تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و ایستادگی و مقاومت و هوشمندی مردم عزیزمان بوده است. 

وی افزود: امروز لازم است بسیجیان با استفاده از «جهاد تبیین» با مردم نوازی و مردمیاری، واقعیت‌های کشور و راههای برون رفت از مشکلات را برای مردم و محیط پیرامونی خود، تبیین کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به آیه ۱۱۲ سوره هود «فَاستَقِم کَما أُمِرتَ وَمَن تابَ مَعَکَ وَلا تَطغَوا ۚ إِنَّهُ بِما تَعمَلونَ بَصیر» پس همان‌گونه که فرمان یافته‌ای، استقامت کن؛ و همچنین کسانی که با تو بسوی خدا آمده‌اند (باید استقامت کنند) و طغیان نکنید، همانگونه که خداوند به آنچه می کنید آگاه است، افزود: ما تا زمانی که با خداباشیم خدواند بهترین حامی و حمایتگر ما است و چون خدا با ماست ما پیروزیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha