ایتالیا خواستار لیست اصلی تیم ملی فوتسال ایران

تهران- ایرنا- فدراسیون فوتبال ایتالیا خواستار حضور نفرات اصلی تیم ملی فوتسال ایران برای انجام دیدارهای تدارکاتی در این کشور شده است.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتسال ایران برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی خود با تیم ملی ایتالیا به این کشور سفر خواهد کرد و در روزهای ۲۹ و ۳۰ آذر مقابل این تیم قرار خواهد گرفت. 

لیست رسمی تیم ملی ایران بعد از پایان نیم فصل لیگ برتر که زمان آن دوازدهم آذرماه است، اعلام می‌شود و «سیدمحمد ناظم‌الشریعه» سرمربی تیم ملی بعد از آن می‌تواند اردوهای تدارکاتی خود را شروع کند.

پیش از این، لیستی غیر رسمی در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شد که سرمربی تیم ملی بعد از آن در گفت‌وگو با ایرنا آن را تکذیب کرد و اعلام داشت که نفرات انتخاب شده تنها از سایت فدراسیون فوتبال منتشر خواهد شد.

سرمربی تیم ملی به طور قطع تغییرات بسیار گسترده‌ای در لیست تیم ایران اعمال می‌کند و بدون شک نفرات حاضر در این اردو با نفرات حاضر در جام جهانی لیتوانی تفاوت‌های زیادی دارد. 

از این رو این نگرانی برای فدراسیون فوتبال ایتالیا به وجود آمده که ایران با تیم اصلی خود به این اردو نیاید. آن‌ها بدون هیچ تعارفی از تیم ملی کشورمان خواستند که تیم ایران با نفرات اصلی خود در ایتالیا حاضر شود. 

حال امکان دارد سرمربی تیم ملی با توجه به این موضوع برخی از نفرات حاضر در لیست را تغییر دهد و به جای آن‌ها نفرات حاضر در جام جهانی را به این اردو فرا خواند.    

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha