زمان برگزاری مرحله نهایی لیگ کشتی آزاد تغییر کرد

تهران - ایرنا - سازمان لیگ کشتی، زمان برگزاری مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد را روز جمعه (۱۹ آذر) اعلام کرد. این پیکارها قرار بود ۱۸ آذر برگزار شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، با اعلام مسئولان سازمان لیگ کشتی و با جلب رضایت چهار تیم شرکت کننده در مرحله نهایی، لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره)، مرحله نهایی این مسابقات برای مشخص شدن تیم‌های برتر روز جمعه ۱۹ آذر در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود.

پیش از این قرار بود این مسابقات ۱۸ آذرماه برگزار شود که به دلیل همزمانی با پخش تلویزیونی مسابقات لیگ برتر فوتبال که طبق برنامه قبلی در جدول پخش شبکه‌های سه و ورزش سیما قرار داشت و به دلیل اهمیت پخش تلویزیونی و رادیویی رقابت‌های لیگ برتر کشتی و علاقمندان بی‌شمار این رشته ورزشی در کشورمان، زمان برگزاری این مسابقات به روز جمعه ۱۹ آذر تغییر یافت.

بر این اساس در مرحله نیمه نهایی تیم‌های فولادین ذوب آمل و سهند ارس و تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و صنایع مازندران به مصاف هم می‌روند و تیم‌های برنده راهی مرحله فینال و تیم‌های بازنده راهی دیدار رده‌بندی خواهند شد که مسابقات آن عصر روز جمعه برگزار می‌شود.

همچنین مرحله نهایی لیگ کشتی نیز ۱۶ آذر در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار خواهد شد. در مرحله نیمه‌نهایی فولادین ذوب آمل با امیدهای لرستان و سیناصنعت ایذه به مصاف دانشگاه آزاد اسلامی خواهد رفت.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha