توسعه بهره‌مندی از پابندهای الکترونیکی با هدف کاهش جمعیت کیفری

 تهران - ایرنا - رئیس سازمان زندان‌ها از انعقاد پروتکل همکاری با مرکز آمار و فناوری قوه قضاییه برای توسعه سامانه الکترونیکی و توسعه بهره‌مندی از پابندهای الکترونیکی با هدف کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها خبر داد. 

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز رسانه قوه قضاییه، غلامعلی محمدی در نشست با مدیران سابق زندان‌ها افزود: در سوابق خدمتی‌ام در سازمان زندان‌ها تقریباً با همه مدیران اسبق سازمان کار کردم. هر کدام از آن عزیزان نکات مثبتی در مدیریت خود داشتند که بنا دارم همه آن نکات مثبت را به شکل تلفیقی در دستور کار خود قرار دهم.

وی ادامه داد: سازمان باید بر مدار دانایی اداره شود از این رو از همه خبرگان امر استفاده خواهد شد تا زندان‌ها را بر اساس اصول علمی مبتنی بر علم زندانبانی اداره کنیم.

محمدی ادامه داد: بنا داریم ضمن بهره‌مندی از تجربیات و نظرات پیشکسوتان و افراد صاحب نظر، الگوهای موفق سایر کشورها را نیز بومی‌سازی کنیم.
 
رئیس سازمان زندان‌ها با بیان اینکه سازمان زندان‌ها باید بر مدار دانایی اداره شود، گفت: بنا داریم ضمن بهره‌مندی از تجربیات و نظرات پیشکسوتان و افراد صاحب نظر، الگوهای موفق سایر کشورها را نیز بومی‌سازی کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha