درخواست بیرانوند سوژه رسانه‌ها شد

تهران- ایرنا- پادرمیانی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال برای بازگشت «مهدی طارمی» به تیم به سوژه رسانه‌های پرتغالی تبدیل شده است.

به گزارش ایرنا، «علیرضا بیرانوند» دوشنبه شب در گفت و گو با فوتبال برتر از سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درخواست کرد که زمینه حضور «مهدی طارمی» مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو را به تیم ملی فراهم کند. این درخواست با واکنش‌های متفاوت در رسانه‌های داخلی و خارجی روبرو شده است. 

بعد از درخواست بیرانوند از دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران سایت خبر آبولا پرتغال در گزارشی نوشت: درخواست بیرانوند برای بازشگت مهدی طارمی از ۲ جهت حائز اهمیت است. نخست اینکه بازیکنان ملی‌پوش مشتاق بازگشت طارمی به تیم ملی هستند و در سوی دیگر طارمی نیز خود برای افتخار آفرینی در در تیم ملی مشتاق است. 

تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با تیم‌های کره جنوبی، عراق، امارات، سوریه و لبنان همگروه است و با پنج برد و یک تساوی در صدر جدول گروه A این رقابت های قرار دارد. مهدی طارمی در چهار بازی نخست تیم ملی نقش مهمی در پیروزی‌های ایران در برابر حریفان داشت. 

مهدی طارمی اواخر مهرماه در توئیتی نوشت: باید عرض کنم که بازیکنان ایرانی علاوه بر تکنیک فردی و جنگندگی و… از لحاظ دانش فوتبال و تاکتیک خیلی درک بالایی دارند ولی متأسفانه مشکلات جایی دیگر است. زنده باد ایران.

این توئیت بعد از آن بود که دراگان اسکوچیچ اعلام کرد که  فوتبالیست‌های ایرانی به لحاظ تکنیکی و فیزیکی قدرتمند هستند و در سطح رشک برانگیزی قرار دارند. چیزی که آنها فاقدش هستند و من در آن جای پیشرفت می بینم، توانایی تاکتیکی است. بازیکنان ایران هنوز در توانایی تاکتیکی آن‌قدرها خوب نیستند.

واکنش طارمی به گفته‌ها اسکوچیچ آغازی بر اختلاف وی با سرمربی تیم ملی بود و مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را از ۲ دیدار برابر سوریه و لبنان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر محروم کرد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha