سردار رحیمی: خواهر و برادر قاتل در تهران دستگیر شدند

تهران- ایرنا- رییس پلیس تهران بزرگ گفت: خواهر و برادری در تهران با همدستی یکدیگر دختران تنها را اغفال و در مخفیگاه خود مورد آزاد و اذیت قرار می دادند.

به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه پنجاه و یکمین مرحله از طرح رعد درباره جنایتی هولناک در تهران که ۲ شب پیش کشف شد، گفت: این موضوع از سوی ماموران کلانتری ابوسعید مورد رسیدگی قرار گرفت و  مشخص شد که این افراد مدتی قبل دختری جوانی را به قتل رسانده و جسدش را در همان خانه نگهداری می‌کردند.

وی اظهارکرد: در پی ظن ماموران به این افراد و رسیدگی به این موضوع، آنچه که تا کنون به دست آمده این است که خواهر و برادری با اغفال دختران جوان آنان را به خانه خود کشانده و مورد سرقت، آزار و اذیت و تعرض قرار می‌دادند.

رییس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه در بازرسی از این خانه دختری جوان که شرایط مناسبی نداشت و در کمد حبس شده بود پیدا شد، بیان کرد: به نظر می‌رسد که این افراد مرتکب جرایم دیگری نیز شده باشند و به همین دلیل پرونده از پلیس پیشگیری به پلیس آگاهی رفته و در حال بررسی است.

رحیمی افزود: احتمال سریالی بودن قتل های دیگر در این پرونده وجود ندارد اما به دلیل سرقت از فرد فوت شده و دختری که در خانه محبوس بود احتمال تعرض و سرقت توسط این افراد از از افراد دیگر نیز وجود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha