استاندار فارس : نگاه وزارت ورزش و جوانان محرومیت‌زدایی از استان است

شیراز-ایرنا- استاندار فارس گفت : نگاه وزارت ورزش و جوانان به استان فارس عدالت محور و محرومیت زدایی بوده است از این رو اتفاق های خوبی در توسعه زیر ساخت ها رقم خورده است.

عنایت الله رحیمی جمعه در حاشیه افتتاح ۲ سالن ورزشی در روستاهای شهرستان کازرون که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار داشت:  اقدام های انقلابی حوزه ورزش در فارس جهش دار و اثرگذار بوده است.

او با بیان اینکه شهرستان کازرون  از این اقدامات بی‌نصیب نمانده است، افزود : پروژه های دیگری نیز در این شهرستان در دست اقدام و آماده بهره‌برداری است که بخش عمده‌ای از آنها تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

همچنین استاندار فارس کلنگ احداث سردخانه و یک کارخانه تولید لوازم بهداشتی آرایشی که توسط بخش خصوصی ساخته می شود  را نیز به زمین زد.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: دولت تدبیر و امید میراث دار پروژه های ناتمام بود

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان فارس هم گفت:  دولت تدبیر و امید میراث‌دار پروژه های ناقص و نیمه تمام بود که با وجود غیرکارشناسی بودن برخی از آنها ملزم به اتمام آنها شدیم.

حیدرعلی کامیاب کلانتری ادامه داد: مکان یابی تعدادی از این پروژه ها هم غیر کار شناسی صورت گرفته است.

وی اضافه کرد:  ورزشگاه ۲ هزار نفره بخش خشت، چهار پروژه ورزشی دیگر و همچنین عملیات اجرایی ۲۱ زمین چمن مصنوعی فوتبال و فوتسال آغاز شده و در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

سالن ورزشی و چند منظوره روستای کلانی در زمینی به مساحت هزار و ۲۵۰ مترمربع و اعتبار ۲۵ میلیارد ریال  و سالن روستای جام بزرگی  به مساحت ۱۰۰۰ هزار مترمربع با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال  به بهره برداری رسید.

کازرون در ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha