دستاوردهای دولت در کردستان را نباید نادیده گرفت

سنندج - ایرنا - نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید در هشت سال گذشته طرح‌های شاخصی را در کردستان اجرایی کرده است که نباید نادیده گرفته شود.

به گزارش ایرنا، محسن فتحی روز چهارشنبه در دومین جلسه شورای توسعه وبرنامه ریزی کردستان اظهار داشت: تلاش های بسیاری در طول هشت سال گذشته در استان انجام گرفته و دستاوردهای مهمی داشته است که نباید نادیده گرفته و یا فراموش شود.

 وی با بیان اینکه مردم تنها از برخی کم‌کاری‌ها گله‌مند هستند افزود: انتظار مردم از مسوولان بسیار بیشتر از اینهاست و کاستی‌های موجود را قبول ندارند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، عملکرد مجموعه مدیران استان را مایه مباهات دانست و تاکید کرد: کارهای بهتری را می‌شود در روزهای پایانی خدمت دولت انجام داد و پاداش شایسته‌ای به مردمی داد که در مسائل توسعه ای کمتر دیده شده اند.

 فتحی در زمینه توزیع اعتبارات استانی بودجه  ۱۴۰۰ هم خواستار تبعیض مثبت نسبت به شهرستان‌هایی شد که کمتر و برخوردار هستند و اضافه کرد: در حال حاضر برخی شهرستان‌ها نسبت به کل استان از توسعه کمتری برخوردار هستند و انتظار می‌رود سهم ویژه‌ای از اعتبارات استانی داشته باشند.

 وی تاکید کرد: توزیع اعتبارات بر مبنای نگاه عدالت محوری باشد که همواره در مدیران استانی سراغ داشته‌ایم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha