اورژانس: ۲ مصدوم آتش‌سوزی هایقر فیروزآباد در حال درمان هستند

شیراز- ایرنا- مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز اعلام کرد: در حادثه آتش سوزی تنگ هایقر فیروزآباد سه تن جان باختند و دو نفر مصدوم شدند که مصدومان این حادثه در مراکز درمانی فیروزآباد و صدرای شیراز در حال درمان هستند.

روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در مطلب ارسالی روز چهارشنبه از قول محمدجواد مرادیان افزود:‌ در این حادثه که سه شنبه ۱۲ مردادماه رخ داد، «جهانبخش بهزادی» با سوختگی ۵۴ درصد از ناحیه کمر و هر ۲ دست، دچار مصدومیت شده و به سرعت توسط تکنسین‌ های اورژانس به بیمارستان سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین(ع) شیراز منتقل و بستری شد.
وی اظهار داشت: در این حادثه  همچنین یک نفر دیگر دچار مسمومیت شد که برای درمان به بیمارستان فیروزآباد اعزام شد.
به گفته مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، نیروهای امدادی با وجود سخت گذر بودن منطقه آتش‌سوزی در تنگه هایقر فیروزآباد به همراه سه دستگاه آمبولانس اورژانس برای امدادرسانی به حادثه‌دیدگان حاضر شدند.
مرادیان افزود: این منطقه به دلایل نامعلوم دچار آتش سوزی شده و به علت وزش باد، آتش شعله‌ور و سطح وسیعی از ارتفاعات و مراتع را در برگرفت که در این حادثه، «ناصر بهزادی»، «حامد بهزادی» و «رضا بهزادی» دچار سوختگی شدید شدند و در سر صحنه جان باختند.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ضمن ابراز همدردی با خانواده جانباختگان، این مصیبت را به آنها، فعالان محیط زیست و منابع طبیعی تسلیت گفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha