مربی تیم ملی فوتبال: بازیکنان ایران از جان مایه گذاشتند

تهران- ایرنا- مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: همه بازیکنان ما امروز از جان مایه گذاشتند و خوشحال هستیم که گام اول را خوب برداشتیم.

به گزارش ایرنا، «ماریو تات» در نشست خبری بعد از دیدار ایران و سوریه که با برتری تیم ملی کشورمان به پایان رسید اظهار داشت: خیلی خوشحالم که بازی را با برد تمام کردیم. دیدید که ژاپن مقابل عمان باخت و کره و عراق مساوی کردند، این نشان می دهد کار تیم ها سخت است. چون امروز چند بازیکنان کلیدی را نداشتیم.

وی ادامه داد: این برد باعث خوشحالی ما می شود. همه بازیکنان ما امروز از جان مایه گذاشتند و خوشحال هستیم که گام اول را خوب برداشتیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امروز با دراگان اسکوچیچ در جریان بازی در تماس بود یا خیر، در ادامه افزود: قبل از پاسخ به این سوال می خواهم از همه اعضای کادر پشتیبانی تیم ملی تشکر کنم. چون در این مدت خیلی ما را حمایت کردند. سپس از اسکوچیچ تشکر می کنم که تلاش زیادی کرد و در برهه ای که همه اعضای کادر فنی درگیر این بیماری بودند او زحمات زیادی کشید.

تات اظهار داشت: ما در جریان بازی با هم در تماس بودیم و در طول مسابقه گزینه های مختلف و نحوه عملکرد تیم را بررسی کردیم.

مربی تیم ملی فوتبال در پایان گفت: همه بازیکنان مقابل سوریه تلاش خوبی کردند از جمله جهانبخش که در فاینورد خوب کارش را شروع کرده است. به خاطر مصدومیت و محرومیت چند بازیکن را در اختیار نداشتیم و همین مساله خوشحالی ما را به خاطر کسب پیروزی دو چندان می کند.

در دیگر دیدار این گروه تیم‌های ملی فوتبال کره جنوبی و عراق امروز به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان هر دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. سومین دیدار این گروه نیز بین تیم های امارات و لبنان برگزار و با تساوی به پایان رسید.

تیم ملی فوتبال ایران در گروه اول این رقابت‌ها با تیم های ملی کره جنوبی، عراق، سوریه، امارات و لبنان همگروه است. 

تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار بعدی خود از این مرحله باید در روز ﺳﻪشنبه ۱۶ شهریور به مصاف عراق برود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha