مراسم تجلیل از خانواده شهدا از سوی فدراسیون کشتی برگزار شد

تهران- ایرنا- مراسم تجلیل از خانواده شهدا امروز (یکشنبه) و به مناسبت هفته دفاع مقدس، در محل کمپ تیم‌های ملی کشتی شهید حاج «قاسم سلیمانی» برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در این مراسم که با حضور پدران شهیدان کشتی‌گیر «مصطفی صدرزاده» و «سجاد عفتی»، پسر شهید کشتی‌گیر «اصغر منافی‌زاده»، «خدایار بهرامی» از ایثارگران و مدافعان حرم و جانباز کشتی‌گیر «رضا سلمانی»، «علیرضا دبیر» و «ابراهیم مهربان» رییس و سرپرست دبیری فدراسیون، «محمد بنا» و «پژمان درستکار» سرمربیان تیم‌های ملی کشتی فرنگی، «اصغر قیطاسی» از ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس و سرپرست اردوهای تیم‌های ملی کشتی و «اسماعیل خانبابایی» از ایثارگران و جانبازان رسانه کشتی برگزار شد، «حسن یزدانی» و «امیرحسین زارع» به نمایندگی از اعضای تیم‌های ملی کشتی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران حاضر در این مراسم تجلیل بعمل آوردند.

«علیرضا دبیر» رییس فدراسیون کشتی در این مراسم با قدردانی از خانواده معظم شهدا گفت: از شما دعوت کردیم که به اینجا بیایید چرا که با خود برکت می آورید. دوست داشتم که دعای شما بدرقه راه کشتی گیران اعزامی به رقابت‌های جهانی نروژ باشد.

وی ادامه داد: هر چه داریم از برکت و نظر شهدا داریم و به همین خاطر اسم خانه‌های کشتی را به نام شهیدا والامقام ابراهیم هادی و مصطفی صدرزاده گذاشتیم تا برکت شهداء شامل حال تیم‌های ملی کشتی باشد. وقتی شهیدان گوش شکسته کشتی داریم قطعا باید یاد و خاطره آن ها را گرامی بداریم و به همین منظور سعی کردیم تا آنجایی که می‌توانیم عکس شهدای کشتی‌گیر را بر روی دیوارهای خانه‌های کشتی نصب کنیم.

در ادامه «خدایار بهرامی» از ایثارگران و نزدیکان شهیدان مصطفی صدرزاده و عفتی گفت: خوشحالم که کشتی‌گیران در یک فضای نورانی که به نام شهداء نامگذاری شده تمرین می‌کنند و این اقدام فدراسیون قابل تقدیر و باعث خوشحالی ما است.

وی در ادامه با بیان خاطراتی از شهیدان کشتی‌گیر صدرزاه و عفتی افزود: این که انسان از همه چیز خود بگذرد پهلوانی و دلاوری می‌خواهد. کشتی‌گیران اسطوره‌های سرزمین ما هستند.

سپس «محمد صدرزاده» پدر شهید صدرزاده اظهار داشت: چند روز قبل «علی لندی» جوان ایذه‌ای آن کار مهم را انجام داد و این نشان از این دارد که پهلوانی در خون جوانان ما است. باید شکرگزار باشیم که در خاکی به دنیا آمده‌ایم که حسینی هستیم و مرام حسینی در وجودمان است. وقتی کشتی‌گیران روی تشک کشتی پهلوانی می‌کنند و باعث افتخار می‌شوند، دل خانواده شهداء شاد می‌شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha