تیزبینی در شناسایی گلوگاه‌های فساد مهم ترین ویژگی سازمان بازرسی است

ایلام - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام، عملکرد اداره کل بازرسی استان را در شناسایی مراکز فساد و مقابله هم جانبه با تخلفات رضایت بخش ذکر کرد و گفت: تیزبینی و دقت نظر در شناسایی گلوگاه‌های فساد از مهمترین ویژگی های کارشناسان سازمان بازرسی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار روز یکشنبه در دیدار با مدیرکل و کارکنان اداره کل بازرسی استان ایلام بمناسبت سالروز تاسیس سازمان بازرسی کل کشور، اظهار داشت: مقابله با فساد، کاری بسیار خطیر است و گاهی موارد برای بازرس از سوی متخلفان با تهدید، اصرار و مزاحمت همراه است که این بازرسان با وجود تمامی تنش ها بازهم با توکل بر خدا کار خود را با قدرت ادامه می دهند.

وی افزود: سازمان بازرسی محل اعتماد و پناهگاه مردم برای رفع مشکلات است که وظیفه این سازمان بدلیل اعتماد و اتکا مردم بسیار خطیر و باید با دقت نظر بتوانند جوابگو نیاز مردم باشند.

امام جمعه ایلام با قدردانی از مجموعه کارکنان سازمان بازرسی استان گفت: وجود سازمان بازرسی با کارکنان متعهد و توانمند بعنوان سازمانی ناظر بر تخلفات می تواند در کاهش و پیشگیری از تخلفات بسیار موثر باشد.

حجت الاسلام کریمی تبار تاکید کرد: فعالیت بازرسان بسیار سخت و پرتنش است چرا که کارکنان این حوزه نیازمند تیزبینی، دقت نظر و تلاش شبانه روزی برای احقای حقوق مردم و حفظ بیت المال هستند.

وی اضافه کرد: بازرسانی که متعهد و متخصص باشند، می توانند فضا را برای متخلفان و فاسدان ناامن و اجازه ندهند این افراد حقوق بیت المال را تضییع کنند.

امام جمعه ایلام ادامه داد: عملکرد اداره کل بازرسی استان با مدیریت جدید بسیار امیدوار کننده است چرا که این مجموعه با همدلی و هماهنگی برای هر کسی که قصد فساد اداری داشته باشد، احساس ناامنی ایجاد می کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha